Сьогодні Буській пожежній частині врочисто освятили новий сучасний пожежний автомобіль

Сьогодні, 3 лютого, заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області полковник служби цивільного захисту Юрій Кагітін, особовий склад ДПРч-14 міста Буська під керівництвом Андрія Полішка та інші посадовці були присутні у ДПРЧ-14 міста Буська де відбувся чин освячення нового пожежного автомобіля та новозбудованого гаражу-боксу для цієї спецтехніки.

Чин освячення провели душпастирі двох церковних громад міста о.Петро Салабай та о.Михайло Смачило.

Розпочався захід спільним виконанням Державного Гімну України, згодом ведуча врочистості Люба Огороднік провела історичний екскурс в минуле пожежної частини.

Начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін у своєму виступі подякував усім гілкам влади, які долучилися до цієї доброї справи. Підчас урочистостей було присвоєно чергові звання двом службовцям-рятівникам: Шпирці Назарію Васильовичу – звання капітана, Смазі Володимиру Ігоровичу – звання майора.

Новий пожежний автомобіль на базі шасі «МАЗ» обладнаний: тепловізором, електричним генератором, пожежними рукавами, мотопомпою, потужними водяними насосами, компресорами для підкачки шин та пневматичних подушок. У комплекті також – електрична підстанція й башта освітлення. За її допомогою можна освітити місце надзвичайної події. Також у комплекті – бензопила, дискоріз та порошкові вогнегасники. Автомобіль оснащений передньою лебідкою, що дає змогу під час ДТП витягувати автівки.

Фото Романа Матвіюка