Очільник району Петро Мороз провів прийом громадян

У вівторок, 12 лютого, голова районної державної адміністрації Петро Мороз провів особистий прийом громадян.

До керівника району цього разу звернулися за допомогою у вирішенні своїх проблем мешканці населених пунктів району: задвір'я, Полоничі, Безброди, Олесько, Балучин, Красне. Усього 14 осіб.

Серед питань: надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних спорів, порядок участі в програмі державної допомоги на придбання (побудову) житла для учасників АТО.
За результатами звернень, головою РДА більшу частину питань вирішено безпосередньо під час прийому за участю представників органів місцевого самоврядування та фахівців з числа держслужбовців, по інших - дано доручення щодо їх вивчення та можливості позитивного вирішення.
Нагадаємо, що прийом громадян головою райдержадміністрації Петром Морозом проводиться двічі на місяць - другий і четвертий вівторок.