Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

20 лютого бущани вшанують Героїв Небесної Сотні молитвою, покладуть квіти та запалять свічки пам'яті

Під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Мороза за участю голови райради Богдана Глови, інших посадовців, учасників Революції Гідності 11 лютого відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення в Буському районі Дня Геров Небесної Сотні.

В ході обговорень визначено провести акцію пам'яті Героїв Майдану в Буську біля меморіального пам'ятного знаку, що біля міської ради. Там відбудеться панахида, покладання квітів та запалення свічок. З словом до бущан звернеться Буський міський голова Ростислав Сліпець. Початок о 14.00 годині.
Надалі учасники вшанувань перемістяться до сесійної залі Буської районної ради, де відбудеться перегляд документального фільму про Героїв Небесної Сотні, виступи керівників районної влади - голови РДА Петра Мороза та голови райради Богдана Глови, поділяться своїми спогадами активні майданівці, які були учасниками Революції Гідності та очевидцями кривавих подій, які відбувалися у січні-лютому 2014 року на майданах та вулицях Києва.

Заходи зі вшанування Героїв Небесної Сотні цього дня також відбудуться у більшості населених пунктів району, в загальноосвітніх закладах, народних домах і бібліотеках відповідно до планів місцевих рад, відділу освіти РДА і відділу культури та туризму РДА, ін.
Представники громадськості 20 лютого відвідають могилу Героя України, учасниці Майдану, однієї з Небесної Сотні Ольги Бурої, де помоляться біля її могили на кладовищі в с.Ріпнів, покладуть квіти та запалять свічки.
Довідково. Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
20 лютого 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Мітки: БУЩИНА