Буське управління ГУ ДФС у Львівській області інформує

Фіскальна служба запрошує школярів взяти участь у конкурсі дитячої творчості

Буське управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що з метою формування економічної грамотності та культури у школярів – майбутніх платників

вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податкових платежів у житті держави і суспільства, Головне управління ДФС у Львівській області проводить конкурс дитячої творчості «Бюджет країни – очима дитини» за наступними напрямками:
- художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва ;
- мультиплікаційна анімація;
- літературні твори.
Конкурс проводиться у 2 етапи: І – районного рівня (впродовж березня – квітня 2019 р.); ІІ – регіонального рівня (впродовж травня – червня 2019 р.).
У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: І категорія: станом на 1 січня 2019 року виповнилося 7- 11 років; ІІ категорія: станом на 1 січня 2019 року виповнилося 12- 15 років.
На конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають його тематиці. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.
Запрошуємо талановитих школярів взяти участь в конкурсі та надати до 15 квітня 2019 року свої роботи, оформлені належним чином за адресою: м. Буськ, пл.900 річчя Буська,1. Довідкову інформацію можна отримати в підрозділі організаційного забезпечення Буського управління ГУ ДФС у Львівській області, або за телефоном : (264)2-18-96.

Платниками Буського управління плачено до місцевих бюджетів понад 57 млн гривень

Впродовж січня 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Буському управлінні ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевих бюджетів 57643,5 тис грн податків та зборів, з них на Золочівщині – 19 852,4 тис грн, Бродівщині – 18691,7 тис грн, Бущині – 10136,7 тис грн. та Перемишлянщині – 8962,7 тис грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 29,1 %, або на 13 млн гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях складають: податок на доходи фізичних осіб – 35463,7 тис грн, єдиний податок – 15705,8 тис грн та плата за землю – 3973,0 тис гривень.

Нагадуємо, що наказом ДФС України від 27.12.2018 № 873 «Про затвердження внесення Змін до наказу ДФС від 10.04.2015 № 267» введено у дію нові коди бюджетної класифікації:

11010501 – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами,

11011001 – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Платники податку - фізичні особи, які відповідно до розділу IV Податкового кодексу зобов'язані сплатити податок, але звільнені від подання декларації про майновий стан і доходи (при нотаріальному посвідченні договорів та/або при видачі свідоцтв про право на спадщину тощо) сплачують:

- податок по коду платежу «11010501» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню»;

- військовий збір по коду платежу «11011000» – «військовий збір».

У разі, якщо платник податку – фізична особа зобов'язаний подати декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов'язання, то в такому випадку платник податку сплачує:

податок по коду платежу «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

військовий збір по коду платежу «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Cектор організаційного забезпечення