Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Перспективні плани розвитку територій обговорили у селах Соколівка, Кути та Переволочно

8 і 10 лютого відбулися зустрічі керівництва райдержадміністрації з громадами сіл Соколянської, Переволочненської та Кутівської сільських рад (крім Хватова), під час яких обговорювалися плани перспективного розвитку цих населених пунктів на найближчі три роки.

Окрім цього, для мешканців сіл було проведено мультимедійну презентацію-звіт про роботу, яка була виконана в районі по реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку у 2016-2018 роках.
Серед пропозицій, які були подані громадами до перспективного плану розвитку територій:
- с.Соколівка, с.Баймаки, с.Грабина, с.Лабач, с.Рижани - ремонт доріг у селах, влаштування вуличного освітлення, проведення газифікації, будівництво дитячих ігрових майданчиків, налагодження якісного ттранспортного сполучення;
- с.Переволочно - реконструкція НД та ФАПу, будівництво тренажерного та дитячого ігрового майданчиків, завершення влаштування вуличного освітлення у селі;
- с.Кути, с.Чішки, с.Брахівка - ремонт дороги Кути-Брахівка, ремонт школи, НД і ФАПу у с.Кути, влаштування вуличного освітлення в селах.

Участь у зустрічах взяли близько 200 осіб.

Нагадаємо, що обговорення по формуванню пропозицій до районного плану розвитку територій на 2019-2021 роки відбуваються за дорученням Президента України Петра Порошенка та триватимуть впродовж двох місяців.
Із графіком усіх зустрічей з громадами населених пунктів Буського району можна ознайомитися  тут

Мітки: БУЩИНА