Відбулася нарада керівництва району з головами місцевих рад

У п’ятницю, 11 січня, в малій сесійній залі відбулася нарада з головами місцевих рад, яку провів голова райдержадміністрації Петро Мороз спільно з головою районної ради Богданом Гловою.

Участь у нараді також взяв Народний депутат України по 119 виборчому округу Михайло Бондар.
Серед основних питань: забезпечення правового використання земель і попередження конфліктних ситуацій поміж орендарями; надання громадянам якісних послуг з пасажирських перевезень; надходження податків до місцевих бюджетів від продажу підакцизних товарів; надання пропозицій Раді регіонального розвитку для їх опрацювання та передачі у ЛОДА; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з підприємцями щодо необхідності легалізації робочих місць та заробітних плат працівників; стан подання територіальними громадами заявок на участь у конкурсі мікропроектів розвитку; підготовка приміщень виборчих дільниць.