Привітання голови РДА Петра Мороза з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Щиро вітаю Вас із професійним святом.

Цей день – свято не лише тих, хто працює в галузі, а й кожної людини, яка присвячує своє дозвілля мистецтву, намагається реалізувати себе як особистість через творчість, захоплюється культурою нашого народу, хто творами народного мистецтва прославляє на весь світ українську землю, Надбужанський край, збагачує духовну скарбницю нашого народу.
Ваш самовідданий внесок до мистецьких надбань Буського району, у збереження національної культурної спадщини, в розвиток народної творчості дарує людям радість спілкування зі світом краси.
Вітаючи з професійним святом, бажаю усім Вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків.
Нехай сьогоднішнє свято відгукнеться у Ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру.