В с.Полоничі громада хоче збудувати народний дім

В середу, 7 листопада, в райдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо вивчення можливості будівництва закладу культури у с.Полоничі.

Участь в обговоренні взяли: заступник голови РДА Тетяна Сай, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, Задвір'янський сільський голова Павло Юрдига, декан Буського деканату УГКЦ - настоятель храму в Полоничах о.Володимир Залуцький, активні представники громади села.
Зазначимо, що сільський заклад культури в Полоничах призупинив свою роботу ще у 2013 році, в зв'язку з аварійним станом.
Незважаючи на це, активісти села, зокрема МГО "Шлях до змін", усі ці роки організовують та проводять яскраві культурно-мистецькі заходи, а громада плекає надію, що в Полоничах знову буде народний дім.
Першочергово, як було відзначено під час обговорень, Задвір’янська сільська рада має прийняти рішення про виділення земельної ділянки на будівництво нового НД в с.Полоничі.