Подяку складаємо захисникам України

ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» має багато традицій. Однією з таких традицій є святкування 14 жовтня – Дня українського козацтва та захисника України.

Ранок п’ятниці, 12 жовтня, школярів почався з оголошення про героїзм українських захисників від Доби козацтва до наших днів. Учні 3-А класу з керівником Кобзаренко Надією Миронівною провели флешмоб «Подякуй захиснику України».
У 7-9 класах відбулись п’ятихвилинки про Сучасну українську армію.
Пластуни нашого ОЗНЗ також мають свою традицію – організовують Повстанську ватру. Сьогодні о 15.30 год. вони разом з пластунами Красненського округу встановлять ватру та святкуватимуть 76-ту річницю створення УПА.
В неділю, 14 жовтня, учні нашої школи візьмуть участь у молебні та відкритті пам’ятника Героям Революції Гідності та всім захисникам Незалежності та Соборності України.
Учні 9-11 класів організовують конкурс з підтягування на перекладині серед юнаків, присвячений Дню українського козацтва. Він відбудеться у вівторок, 16 жовтня.
Ще одною шкільною традицією є Посвята в козачата учнів 2-их класів. Цьогоріч вона відбудеться 19 жовтня.

педагог-організатор Дусан Ірина Романівна