В РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 жовтня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Буській райдержадміністрації, яке провів голова РДА Петро Мороз.

Комісією за участю голів місцевих рад, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань:
1. Розгляд заяви жителя с. Русилів щодо недотримання його колишньою дружиною жителькою смт. Олесько порядку побачень з малолітнім сином.

2. Розгляд листів Буського ВП Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області щодо необхідності проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, які підозрюються у скоєнні кримінального правопорушення.

3. Розгляд заяви жительки смт Красне щодо необхідності вжиття заходів відносно учнів Красненської ЗОШ № 2, які виражаються нецензурною лексикою, ображають та принижують честь та гідність інших учнів.

4. Розгляд листа Новосілківської сільської ради щодо доцільності зняття з обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.

5. Розгляд листа Балучинської сільської ради щодо доцільності зняття з обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.
6. Розгляд листа Соколянської сільської ради щодо доцільності зняття з обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.
7. Розгляд заяв жителів смт. Олесько про надання дозволу на дарування своїй дочці будинку та земельної ділянки.

8. Розгляд подання дирекцією Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 повідомлення про систематичний пропуск уроків ученицею, вживання нею ненормативної лексики, схильності до крадіжок, застосування фізичної сили до своїх однокласників.

9.Розгляд листа притулку для дітей СуСД ЛОДА про те, що у цьому закладі перебувають діти, мати яких зловживає спиртними напоями.

10.Про доцільність зняття з соціального супроводу Буського РЦСССДМ сім’ю жителя с. Задвір’я без досягнення позитивного результату з подальшим перебуванням на обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.