Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Депутати райради під час чергової сесії прийняли ряд звернень, затвердили та внесли зміни до районних програм, підтримали окремі рішення та звернення Львівської облради

У четвер, 11 жовтня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, начальників відділів та управлінь, служб РДА. Голів місцевих рад, керівників установ та організацій району відбулася XXVIII сесія Буської районної ради VII скликання. Провів засідання голова районної ради Богдан Глова.

Насамперед, голова райради оприлюднив відповіді на звернення (запити), які надійшли у райраду, представив депутатам райради нещодавно призначеного начальника районного відділу Національної поліції  підполковника Богдана Петелицького.
У депутатській «розминці» виступили: начальник відділу освіти РДА Галина Олійник про закупівлю наочностей та комп’ютерної техніки для загальноосвітніх закладів; депутат Василь Кашуба про екологічну ситуацію та стан доріг; депутат Володимир Пристач, який запропонував прийняти заяву чи звернення до Президента України щодо останніх подій в Ічні та вжити заходів щодо унеможливлення повторення диверсій на військових складах, депутат Богдан Гринишин щодо можливості обігріву шкільних класів початкової школи та дитячих садочків до початку опалювального сезону; депутат Михайло Гаєвський, який запропонував включити до порядку денного наступної сесії питання готовності до опалювального сезону, можливостей використання альтернативних видів палива в комунальних закладах; директор Буського радіомовлення Євген Ярема про перемогу в конкурсі на отримання радіочастот та початок впровадження у районі FM-мовлення.
Також були включені до порядку денного питання: пропозиція голови фракції ВО «Свобода» Богдана Гринишина про прийняття заяви до Кабінету Міністрів України про недопущення підвищення ціни на газ та заява про складення повноважень депутатом від БПП Михайлом Кадиляком.
Звертаючись до депутатів, голова райдержадміністрації Петро Мороз розповів про роботу, яка проводиться на сьогодні в районі по ремонту доріг, реконструкції об’єктів соціальної сфери, наповнення бюджету та фінансування бюджетних галузей, відповів на запитання обранців.
Надалі депутати райради під час розгляду питань порядку денного внесли зміни до районного бюджету на поточний рік, затвердили нові районні програми та внесли зміни до існуючих, проголосували за надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам, призначили директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», підтримали звернення та рішення Львівської обласної ради, ін.
З усіма прийнятими рішеннями, результатами поіменних голосувань можна ознайомитися на сайті Буської районної ради у розділі "Рішення районної ради" за посиланням  http://www.busk-rada.gov.ua/rishennya.php

 

Мітки: БУЩИНА