Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста управління соціального захисту населення РДА

Відповідно до частини другої статті 28 Закону України «Про державну службу» та пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету

Міністрів України від 25.03.2016 року № 245 управління соціального захисту населення Буської райдержадміністрації інформує про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (державного соціального інспектора) управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації, який відбувся 05.10.2018 року (тестування та співбесіда).
Переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації визначено Данильчук Тетяну Іванівну (загальна кількість балів - 10,8).
Другим за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації визначено Якимовича Романа Богдановича (загальна кількість балів - 8,2).
Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 17.09.2018 року за № 102781.