Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1593467 всього

 22 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області  
  

  20 останніх новин  
 

Очільник району Петро Мороз взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради - admin 22/09/2017 • 17:07

У п’ятницю, 22 вересня, в залі засідань адмінбудинку за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, голів місцевих рад та виконавців робіт відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради
при секторі містобудування та архітектури райдержадміністрації.
Під час засідання обговорювалися питання:
1. Розгляд генерального плану с.Ожидів.
2. Розгляд генерального плану с.Новий Милятин.
3. Розгляд генерального плану с.Утішків.
4. Розгляд проекту детального плану території для будівництва та обслуговування торгово-офісного приміщення по вул.Паркова в м.Буськ.
5. Розгляд проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Мармужівка в с.Мармузовичі.
6. Розгляд проекту детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд ВАТ «Буська ПМК-183» по вул.Львівська в м.Буськ.
7. Розгляд проекту детального плану території для реконструкції будівлі свинарника під пташник в с.Боложинів по вул.Центральна,46Е.
8. Розгляд проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Центральна в с.Острівчик-Пильний.
9. Розгляд проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м.Буськ по вул.Бічна Шевченка,18а.


Довідково. Архітектурно-містобудівна рада є дорадчим органом для професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації та діє на громадських засадах.
Розглядає згідно з наданими чинним законодавством повноваженнями у сфері містобудування та архітектури містобудівну та проектну документацію і надає рекомендації з питань планування, забудови та іншого використання територій відповідному органу містобудування та архітектури, а саме:
- схеми планування території на регіональному рівні;
- генеральні плани населених пунктів;
- детальні плани територій, проекти зонування територій), а також історико-архітектурних опорних планів;
- будівництва об'єктів (будинків і споруд житлового, громадського, комунального, промислового та іншого призначення, об'єктів садово-паркової та ландшафтної архітектури, монументального і монументально-декоративного мистецтва, а також об'єктів реставрації, пристосування пам'яток архітектури та містобудування), тощо..../...


Інформація про хід проведення жнивної кампанії урожаю 2017 року - admin 22/09/2017 • 14:55

Відділ агропромислового розвитку Буської райдержадміністрації інформує про хід проведення жнивної кампанії урожаю 2017 року станом на 22.09.2017 року.
Зернові всього: 18631 га. Обмолочено : 14099 га ( 76%), намолочено –74388 т, урожайність – 52,8 ц.
Ранні зернові: 13930 га. Обмолочено – 13930 га (100,0%), намолочено –740383т, урожайність – 53,3 ц.
Озимий ячмінь – 994 га. Обмолочено – 994 га ( 100,0%), намолочено – 6233т, урожайність – 62,7ц.
Озима пшениця – 9071 га. Обмолочено – 9071 га (100%), намолочено – 51059 т, урожайність – 56,3 ц.
Озиме жито – 304 га. Обмолочено – 304 га (100 %), намолочено- 145т, урожайність- 25,0 ц.
Яра пшениця – 1310 га. Обмолочено – 1310 га (100%), намолочено – 7184 т,урожайність – 54,9 ц.

Ярий ячмінь – 956 га
Обмолочено – 956 га
% - 100,0
Намолочено – 4393 т
Урожайність – 46,0 ц

Овес – 340 га
Обмолочено – 340 га
% -100,0
Намолочено – 874 т
Урожайність – 25,7
Горох- 948 га
Обмолочено- 948 га
% 100,0
Намолочено – 3119 т
Урожайність -32,9 ц
Озимий ріпак – 3912 га
Обмолочено – 2512 га
% - 66,0
Намолочено – 6982 т
Урожайність – 27,8 ц
Ярий ріпак – 692 га
Обмолочено – 692 га
% - 100,0
Намолочено – 966 т
Урожайність – 16,0 ц
Розпочато збирання технічних культур.
Цукровий буряк- всього 1444 га
Викопано- 405 га
Накопано- 22335 т
%- 28,0
Урожайність – 551,5ц
Вивезено – 19860 т
Соя всього – 1999 га
Обмолочено – 120 га
%- 6,0
Намолочено – 200 т
Урожайність – 16,7ц
Картопля – 2886 га
Викопано- 2580 га
%- 92,0
Накопано – 41280 т
Урожайність – 160 ц

.../...


В РДА відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми - admin 22/09/2017 • 14:40

Сьогодні, 22 вересня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олега Ільківа відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
В засіданні взяли участь директор Буського РЦСССДМ Надія Адамчук, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Антонишин, начальник служби у справах дітей Буської РДА Наталія Бучко, заступник начальника Буського відділення поліції Мар’ян Діжак, головний спеціаліст юридичного сектору райдержадміністрації Марія Дуткевич, начальник Буського РЦЗ Степан Миляновський та директор Буського територіального центру Андрій Дворянин.
Під час засідання розглядалися питання щодо відзначення 18 жовтня Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та про проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань питаннях протидії торгівлі людьми.
Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Антонишин зазначив, що торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. На виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми», прийнятого у 2011 році створена система протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам: затверджено порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; затверджено порядок виплати одноразової матеріальної допомоги постраждалим особам (у розмірі трьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб (діти віком до шести років; діти віком від шести до 18 років; працездатні особи; особи, які втратили працездатність), установлених на момент звернення особи за матеріальною допомогою); затверджено стандарти надання послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми, методичні рекомендації для державних службовців, які працюють з постраждалими.
У 2017 році до Буської районної державної адміністрації надійшла одна заява щодо встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Згідно із статистикою Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), торгівля людьми вийшла на третє місце за прибутками у міжнародному злочинному світі. Перше і друге місця посідають торгівля зброєю і наркотиками. На сьогодні торгівля людьми дає мільйонні прибутки. Поняття торгівлі людьми не слід розуміти у вузькому розумінні, що хтось когось зв'язав і продав в рабство. Фактично це є використання під різними формами примусу чи шахрайства примусової праці людей. Може бути у формі експлуатації через фізичну працю або надання сексуальних послуг, а також третьою формою є донорське вилучення органів. За оцінками, починаючи з 1991 року, до 0,5 млн. українських жінок були продані за кордон, (80 % всіх безробітних в Україні є жінки). Також попадають і чоловіки, яких переважно використовують ля некваліфікованої фізично тяжкої праці. Як правило в них під приводом оформлення працевлаштування забирають документи, обмежують в можливості пересування за межі робочого місця, використовують працю, і при цьому не здійснюючи оплату за неї. Частина людей ще самостійно за кордон і пошуках роботи, більша з частина використовуй послуги сумнівних агенцій з працевлаштування. Дошки оголошень рясніють оголошеннями на зразок, працевлаштування за кордоном, обіцяють високу заробітну плату.
Під час засідання відзначено, що структурні підрозділи райдержадміністрації проводять відповідну роботу в напрямку профілактики та попередження торгівлі людьми. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розроблена Пам’ятка «Рекомендації щодо запобігання торгівлі людьми», яка розміщена на сайті райдержадміністрації та розповсюджена серед мешканців місцевих рад району.
В ході засідання обговорено та визначено співпрацю усіх членів Координаційної ради.

.../...


Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади в управлінні соціального захисту Буської райдержадміністрації - admin 22/09/2017 • 12:52

Відповідно до ст.22 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації. Про це йдеться у розпорядженні голови Буської РДА Петра Мороза від 15 вересня 2017 року №290.


.../...


ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ - admin 22/09/2017 • 10:19

У 24 окрему механізовану бригаду (м. Яворів) Збройних Сил України запрошуються особи від 18 до 60 років
(рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу).
Терміни служби за контрактом від 6 місяців.
Розмір грошового забезпечення – від 7000 грн./міс.
Додаткове преміювання за перебування на лінії зіткнення в зоні АТО – 10000 грн./міс.
Крім того повідомляємо, що проводиться призов резервістів та військовозобов’язаних (чоловічої статті віком до 59 років) на навчальні військові збори 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького терміном на один місяць з 11.10.17 по 10.11.17, що будуть проводитись на полігонах оперативного командування «Захід». За резервістами, призваними на навчальні збори, зберігається місце праці з відшкодуванням середньомісячної заробітної плати, виплачується грошове забезпечення за проходження навчальних зборів від 4000 грн., відповідно до військового звання та займаної посади, одноразова виплата на картковий рахунок в кінці року за успішне проходження навчальних зборів від 1600 грн.

За додатковою інформацією звертатись у Буський районний військовий комісаріат Львівської області за адресою:
м. Буськ, вул.Грушевського, 1А
Тел.: 3-00-46, 0680779344.

.../...


Делегація Буського району взяла участь у фестивалі «Кращий господар Львівщини» - admin 22/09/2017 • 10:18

У четвер, 21 вересня, на львівському ринку «Шувар» відбувся фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017».
Фестиваль діяв у чотирьох локаціях - ярмарок «Добрі традиції Галичини», змагання серед господарів, спортивні змагання, food-зона. Відтак кращі господарі Львівщини змагалися у конкурсах «біг поросят», «доїння кіз», «зважування на око дрібних тварин». Окрім цього підприємці повправлялися у інтелектуальному та спортивному конкурсах.
Участь у фесті за доручення голови РДА Петра Мороза взяла і делегація Буського району на чолі з першим заступником голови РДА Олегом Ільківим. Серед її учасників були працівники відділу АПК райдержадміністрації, представники фермерських і особистих селянських господарств Бущини: ФГ "Панком", ФГ "Віра", ФГ "Весна" та ПП "Агросвіт". Варто відзначити, що Буський район отримав І місце у конкурсі «Кращий гарбуз області».

.../...


За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік - admin 22/09/2017 • 10:18

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.
Як розповів Голова Держенергоефективості С.Савчук, у третій рік дії програми «теплих кредитів» інтерес ОСББ до енергоощадності розпалився з більшою силою. Цьому є кілька пояснень. По-перше, мешканці багатоповерхівок бачать успіхи інших учасників програми. По-друге, держава надає ОСББ найбільшу компенсацію – від 40% до 70% суми «теплого кредиту». По-третє, ОСББ можуть розраховувати на додаткове відшкодування відсоткової ставки чи суми кредиту від місцевої влади. У результаті ОСББ мають унікальну нагоду реалізувати необхідні зазвичай недешеві заходи за половину їхньої вартості і навіть менше.
Як свідчить статистика, все більше ОСББ та ЖБК розпочинають свою історію участі у програмі з незначних заходів, поступово приводячи свій будинок до ладу за Урядової підтримки.Так, одеське ЖБК «Приморський 30» залучило 120 тис. грн. на встановлення ІТП у 16-поверховому будинку. Компенсація за кредитом надійшла і з державного, і з міського бюджетів. Рахунки за опалення зменшилися на 30%. Тепер мешканці, задоволені першим проектом, планують вдруге скористатися програмою і замінити вікна в під’їзді на енергоефективні, встановити нові вхідні двері та утеплити горище.

Ті ОСББ, які наважуються на комплексну термомодернізацію будинку, отримують найбільшу економію: вдвічі, а інколи й втричі менше сплачують за опалення.

Загалом, з початку дії програми нею скористалися майже 120 ОСББ та ЖБК, залучивши на утеплення своїх будинків майже 200 млн гривень. Найактивніше до програми долучаються ОСББ Запорізької, Рівненської та Дніпропетровської областей. Найбільшу суму коштів на утеплення, а саме – 37 млн грн., взяли ОСББ Волинської області.

.../...


Львівщина урочисто відзначить 75-ту річницю УПА і День Захисника України - admin 22/09/2017 • 10:18

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці на Львівщині відзначать 75 - річчя створення Української повстанської армії, а також День захисника України. З цієї нагоди в області планують організувати низку урочистих заходів, про це повідомили сьогодні під час засідання Організаційного комітету за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки.
В межах святкування, 14 жовтня, в храмах Львівщини відбудуться святкові Богослужіння за незалежну Україну та її борців, а також покладання квітів до пам’ятних знаків та місць поховань воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО.
Як повідомила т.в.о директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, цьогоріч в області вперше організують фестиваль “Пісні перемоги”, у народних домах презентуватимуть тематичні мистецькі проекти, перегляди фільмів, присвячені 75-тій річниці створенню УПА та Дню захисника.
У навчальних закладах впродовж тижня проводитимуть уроки історії УПА, інформаційно-просвітницькі години та зустрічі учнів з військовими.
У межах заходу також відбудеться урочиста академія у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької, виступи мистецьких колективів у військових частинах, а в парку “На валах” впродовж дня триватиме реконструкція історичного бою.
“75 - річчя УПА - це така дата, яка не повинна бути формальною, а повинна зачепити як мінімум 2,5 мільйони мешканців області, а як максимум будемо намагатись мультиплікувати її на усю Україну.” – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Зазначимо, 14 жовтня планують також організувати концертну програму біля пам’ятника Степану Бандері, провести смолоскипну ходу та презентувати маркований художній конверт, присвячений 75-тій річниці Української повстанської армії.
Долучиться до формування програми святкувань і громадськість, відповідно з переліком заходів можна буде ознайомитись уже найближчим часом.

.../...


З нагоди річниці створення на Львівщині відзначили працівників військового комісаріату - admin 22/09/2017 • 10:18

22 вересня, з нагоди 78-ї річниці створення, а також за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив відзнаками працівників Львівського обласного військового комісаріату.
«Сьогодні наша держава і кожен громадянин особисто стоїть перед складними викликами. Багато патріотів, а це найкращі сини та доньки України, на Сході боронять державу, і не лише не дають можливість російському агресору просунутись вглиб країни, а також і на європейський простір. Та робота, яку ви виконуєте на своїх місцях, є вкрай важлива, бо від неї залежить якою буде обороноздатність нашої країни», - зазначив Ростислав Замлинський.

.../...


На Львівщині вшанували пам'ять Патріарха Йосипа Сліпого - admin 22/09/2017 • 10:18

Сьогодні, 21 вересня відзначили 20 – річницю з дня відкриття художньо-меморіальної таблиці Блаженнішому Патріарху УГКЦ Йосифу Кардиналу Сліпому. Пам’ятна дошка розташована на фасаді колишньої Богословської академії.
Участь у заході взяли духівництво, представники влади, громадські діячі, науковці, мешканці міста, а також племінниця Патріарха Любов Сліпа-Двуліт.
Віче розпочали із виконання гімну та панахиди святих отців, під час якої вшанували пам’ять Йосипа Сліпого.
“Дуже важливо, що ми сьогодні не є байдужі до історії нашого народу, а особливо до віх життя Патріарха Йосипа Сліпого. Наскільки ця людина була мужня та відважна, він сміливо писав про Бога, про Україну і турбувався про свій народ. Йосип Сліпий мав сили та відвагу після поневолення залишити великий крок у місті Римі, будуючи храм святої Софії і дбаючи про освіту священиків”, – зазначив Архієпископ і Митрополит УГКЦ Ігор Возняк.

Після молебної панахиди керівники міста та області поклали квіти до меморіальної таблиці Блаженнішому Патріарху Йосипу Сліпому. Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив на важливому значенні постаті Йосипа Сліпого у сучасному державотворенні.

“Історія життя Йосипа Сліпого - це не тільки історія нашої церкви, але й передусім держави, яку хотіли стерти з лиця землі, викарбувати пам’ять про неї, але вона воскресла. Не можемо ми бути тут тільки галичанами, ми маємо бути людьми, які об’єднують Україну, тому що той екуменізм, з яким завжди звертався Патріарх до вірних, говорить про те, що наша церква - це продовження не тільки нашої церкви, це продовження київської церкви і коли ми маємо сумніви, повинні звертатись до постаті Патріарха, який зберіг віру, честь і совість українського народу”, – зазначив Олег Синютка.

Племінниця Патріарха Любов Сліпа-Двуліт поділилась із присутніми спогадами із відвідин Архієпископа у в’язниці.

“Йосип Сліпий йшов до нас, одягнутий у куфайку, ватяні штани, чоботи і у правій руці у нього була палиця, а на плечі мав мішок. Його хода була поважною, гордою і шляхетною. Ми з мамою звернули увагу, як в’язні, що сиділи за стіною, коли побачили Митрополита встали і привітались з ним, Йосип Сліпий до них підійшов до них і благословив, це свідчить про глибоку повагу. ”, – розповіла Любов Сліпа - Двуліт

Зазначимо, 2017 рік Українська Греко-Католицька церква та Синод єпископів присвятили особі мужнього ісповідника віри - Йосипа Сліпого із нагоди 125-річчя з його дня народження.

Довідково:

Йосип Сліпий - український церковний і громадський діяч, патріарх Української греко-католицької церкви, вчений і богослов.

У 1939 році призначений коад'ютором (наступником) митрополита, а 22 грудня цього ж року Андрій Шептицький у суворій таємниці висвятив Йосифа на єпископа з правом наступництва.

У 1944 році, після смерті митрополита Шептицького, єпископ Сліпий прийняв керівництво УГКЦ і став новим митрополитом Галицьким.

У 1945 р. Сліпий разом з іншими українськими греко-католицькими владиками був заарештований радянською владою і засуджений до 8 років позбавлення волі.

У Харкові він перебував у пересильному відділенні колишньої в'язниці, яку знесли у повоєнні роки.

У 1963 році завдяки клопотанням римського папи Івана XXIII та президента США Дж. Кеннеді митрополита Сліпого звільнили і депортували.

Архієпископ помер у 1984 році в Римі.

.../...


Львівщина на 50 % забезпечує Україну вугіллям - admin 22/09/2017 • 10:18

Про це, сьогодні, 21 вересня, під час засідання Колегії, розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Як зазначив міністр, 50% щоденного відвантаження на енергетику по Україні забезпечує ДП «Львіввугілля», а відтак питання розвитку підприємства є вкрай важливим для регіону та енергетики країни в цілому.
Також Ігор Насалик додав, що ще цьогоріч ДП «Львіввугілля» отримає 350 млн грн кредитних коштів під державні гарантії на модернізацію, а відтак це дасть змогу вже з квітня 2018 вийти на беззбитковість.
Як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, якщо ж кошти надійдуть, це покращить ефективність праці гірників, що в свою чергу дозволить підвищити заробітну плату від 40 до 75 %.
Зазначимо, що під час засідання Колегії за участю міністра Ігоря Насалика голови облдержадміністрацій, гендиректори вугільних підприємств та представники профспілок обговорили питання сучасного стану та подальшого функціонування підприємств вугільної промисловості.

.../...


П’ятеро воїнів АТО зі Львівщини у складі збірної команди України вирушили на «Ігри Нескорених» - admin 22/09/2017 • 10:18

Сьогодні збірна команда України вирушила до Торонто (Канада) на міжнародні змагання «Ігри Нескорених» (Invictus Games), які триватимуть упродовж 23 - 30 вересня.
Збірну команду України сформовано з українських військовиків - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків в зоні АТО.
У Торонто українці змагатимуться у шести видах спорту – веслування на тренажерах, плавання, пауерліфтинг, велосипедний спорт, легка атлетика та стрільба з лука.
У складі збірної команди України будуть представлені й п’ятеро воїнів, які презентуватимуть Львівщину, зокрема - члени основного складу: Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук; а в резервному складі - Дмитро Афанасьєв; у складі супроводу - Сергій Калитюк. Катерина Михайлова візьме участь у змаганнях з пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту; Дмитро Сидорук змагатиметься легкій атлетиці та стрільбі з лука; а Роман Панченко та Дмитро Афанасьєв заявлені у стрільбі з лука.
До Торонто у складі української делегації вирушили й двоє тренерів армійського спорту Львівщини: Леся Шах (стрільба з лука) та Володимир Латишевський (пауерліфтинг).

Нетерпляче очікують на прибуття українських воїнів до Торонта керівники організованих українських структур та молодь українська діаспори Канади, які готують спеціальну програму для української збірної.

Довідка:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, які отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

.../...


Засідання Національної асоціації адвокатів на Львівщині об’єднало правників з усієї України - admin 22/09/2017 • 10:17

22 вересня, у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка, розпочалось чергове засідання Національної асоціації адвокатів України. Захід об’єднав правозахисників з усіх областей України.
Із успішним стартом учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростилав Замлинський.
«Дуже приємно, що сьогодні Львівщина об’єднала адвокатів з усіх куточків України. Живемо у непростий час і кожен з вас на своєму місці покликаний робити дуже важливі речі. Від вас залежать долі людей, ви озброєні правом, законом та словом. І дуже важливо, щоб всі ці знання, можливості та напрацювання ви передали наступним поколінням – учням та послідовникам. Адже від вас залежить наскільки правовою буде держава. І те, що сьогодні асоціація адвокатів України функціонує і те, що тут присутні дуже багато фахівців, говорить про демократію події, про те, що кожна особа має право бути захищеною, захищеною словом та законом», - зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник побажав правозахисникам плідних дискусій і напрацювань упродовж засідання.

Відтак в межах заходу правозахисники ознайомляться із підсумками діяльності Національної асоціації адвокатів України, розглянуть питання ведення Єдиного реєстрку адвокатів України, а також різноманітні випадки із адвокатської практики.Довідково

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) – недержавна некомерційна професійна організація, яка обєднує всіх адвокатів України та утворена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.

НААУ створена на засадах професійної належності для сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, захисту прав і законних інтересів членів НААУ.

НААУ булла створена з’їздом адвокатів України, який є вищим органом адвокатського самоврядування, до складу якого входять делегати, що обираються конференціями адвокатів регіонів.

Завданнями НААУ є:

- представлення адвокатури України у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, підприємствами, установа, організаціями незалежно від форми власності, громадськими обєднаннями та міжнародними організаціями, делегує представників до органів державної влади;

- захист професійних прав адвокатів та забезпечення гарантій адвокатської діяльності;

- забезпечення високого професійного рівня адвокатів України, шляхом проведення заходів підвищення кваліфікації адвокатів;

- забезпечення доступу та відкритості інформації стосовно адвокатів України.

.../...


Українських військовиків - учасників Ігор Нескорених урочисто зустріли в Торонто - admin 22/09/2017 • 10:17

Представники української діаспори Канади урочисто зустріли в аеропорту членів української команди, сформованої з воїнів АТО, які отримали поранення під час бойових дій й які змагатимуться в міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених-2017", які незабаром розпочнуться в Торонто. Нагадаємо, що з поміж членів української збірної є п'ятеро представників Львівщини.
Вболіваємо разом і бажаємо успіхів українським військовикам на спортивних аренах Торонта!

.../...


На Львівщині відбувся обласний фестиваль «Здорова молодь – здорова нація» - admin 22/09/2017 • 10:17

Цими днями у місті Жидачеві на Львівщині відбувся традиційний щорічний обласний фестиваль «Здорова молодь – здорова нація». Змагання організовувалися двома етапами серед юнаків та дівчат.
На першому етапі юнаки виборювали першість у змаганнях з міні-футболу на базі Жидачівського навчально-виховного комплексу, а дівчата змагались у волейбольному турнірі в спортивному залі Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи.
У другому турі змагань «Здорова молодь – здорова нація» юнаки та дівчата провели змагання з настільного тенісу серед команд переможниць, де визначали фіналістів для участі у Всеукраїнському фіналі фестивалю «Здорова молодь – здорова нація».
Відтак переможцями виявилися Василь Корецький та Наталія Дацько, тож саме вони отримали змогу представляти Львівську область у Всеукраїнському фіналі фестивалю «Здорова молодь-здорова нація». Загалом в обласних змаганнях боролися 110 учасників.
Усі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

.../...


Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує - admin 22/09/2017 • 10:17

ОНОВЛЕНИЙ ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО АРЕШТУ МАЙНА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ. Буська ОДПІ повідомляє, що з 15 вересня набрав чинності наказ Мінфіну України від 14.07.2017 N632, яким затверджено Порядок застосування адміністративного арешту майна платника податків.
Адміністративний арешт майна платника податків є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків, визначених законом.
Арешт майна може бути повним або умовним та полягає у забороні платнику податків вчиняти щодо свого майна, яке підлягає арешту, дії, зазначені у п. 94.5 ст. 94 гл. 9 розд. II Податкового кодексу України.
Арешт може бути накладено контролюючим органом на будь-яке майно платника податків, крім майна, на яке не може бути звернено стягнення відповідно до закону, та коштів на рахунку платника податків.
Рішення про застосування арешту майна платника податків та рішення про накладення арешту при тимчасовому затриманні майна приймається керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу.
Арешт майна може бути застосовано, якщо з'ясовується одна з таких обставин:
- платник податків порушує правила відчуження майна, що перебуває у податковій заставі;
- фізична особа, яка має податковий борг, виїжджає за кордон;
- платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу;
- відсутні дозволи (ліцензії) на здійснення господарської діяльності, а також у разі відсутності реєстраторів розрахункових операцій, зареєстрованих в установленому законодавством порядку, крім випадків, визначених законодавством;
- відсутня реєстрація особи як платника податків у контролюючому органі, якщо така реєстрація є обов'язковою відповідно до Кодексу, або коли платник податків, що отримав податкове повідомлення або має податковий борг, вчиняє дії з переведення майна за межі України, його приховування або передачі іншим особам;
- платник податків відмовляється від проведення перевірки стану збереження майна, яке перебуває у податковій заставі;
- платник податків не допускає податкового керуючого до складення акта опису майна, яке передається в податкову заставу;
- платник податків (його посадові особи або особи, які здійснюють готівкові розрахунки та/або провадять діяльність, що підлягає ліцензуванню) відмовляється від проведення відповідно до вимог Кодексу інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів (зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки).

НА ЗУСТРІЧ З ШКОЛЯРАМИ. Фахівцями Буської ОДПІ проведено лекції для учнів старших класів в навчальних закладах Бузеччини та Бродівщини. Метою лекцій було ознайомлення школярів з основами податкового законодавства, правами та обов’язками платника, основними функціями держави.
Також податківці розповіли про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати. Значну увагу приділили знайомству з електронними сервісами фіскальної служби.


ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ФОП ЙШЛОСЯ НА «ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ». В Буській ОДПІ відбувся черговий сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань оподаткування фізичних осіб - підприємців. З платниками спілкувався начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Буської ОДПІ управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області Андрій Біль.

Чи обов’язково підприємцю, який працює на загальній системі вести податковий облік?

Обов’язки платника податків установлено ст. 16 Податкового кодексу, підпунктами 16.1.2 та 16.1.12 п. 16.1 якої визначено, що платник податків зобов’язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів, а також забезпечувати збереження документів, пов’язаних з виконанням податкового обов'язку, протягом строків, установлених Кодексом.
Порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою — підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, визначено ст. 177 Кодексу.
Відповідно до п. 177.10 цієї статті фізичні особи — підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтвердні документи щодо походження товару.
Форму Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи — підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність (далі — Книга обліку доходів і витрат), та Порядок її ведення затверджено наказом № 481.
Отже, відповідно до вимог Податкового кодексу фізичні особи — підприємці на загальній системі оподаткування з метою обчислення оподатковуваного доходу зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат у порядку, встановленому наказом № 481.

Чи надаються підприємцями – платниками єдиного податку іншим суб’єктам господарювання для уникнення подвійного оподаткування підтверджуючі документи про застосування спрощеної системи оподаткування?

Фізична особа – підприємець, яка має господарські відносини з суб’єктами господарювання (юридичними та фізичними особами), надає таким суб’єктам копію документа, підтверджуючого державну реєстрацію фізичної особи – підприємця (витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в яких зазначаються види діяльності) та у разі необхідності, копію витягу з реєстру платників єдиного податку.

Які штрафні санкції застосовуються до ФОП на загальній системі оподаткування у разі нереєстрації (неведення) книги обліку доходів та витрат?

Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування зобов’язана вести Книгу обліку доходів і витрат. У разі не реєстрації (не ведення) Книги обліку доходів та витрат до фізичної особи – підприємця застосовується штрафні санкції, передбачені ст. 121 Податкового кодексу України (510 грн., 1020 грн.) та ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення попередження або штраф від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн. до 85 грн.), а при накладенні штрафу протягом року за те ж порушення – від 5 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 грн. до 136 грн.). Враховуючи вищевикладене, у разі якщо перевіркою фізичної особи – підприємця, який перебуває на загальній системі оподаткування, встановлюється порушення щодо неналежного ведення Книги обліку доходів та витрат, то такий суб’єкт господарювання притягується до адміністративної відповідальності, а також до нього застосовуються фінансові санкції.

Чи сплачувати єдиний внесок підприємцю – інваліду III групи?

Частиною четвертою ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
Тобто, фізичні особи -— підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є, зокрема, інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

.../...


Порядок надання адресної грошової допомоги на реабілітацію інвалідів війни І, ІІ, ІІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО - admin 21/09/2017 • 12:51

Управління соціального захисту населення Буської РДА повідомляє, що допомога надається один раз на рік на одну особу на реабілітацію для оплати вартості медичної та/або фізичної реабілітації у розмірах:
- інвалідам війни І групи - 25 000 гривень;
- інвалідам війни ІІ групи - 15 000 гривень;
- інвалідам війни ІІІ групи - 10 000 гривень.
Для надання допомоги інваліди війни АТО, які проживають у Буському районі повинні звернутися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Підставою для отримання допомоги одержувачами, які звернулися вперше, є:
- заява за формою, наведеною у додатку до цього Порядку;
- копія посвідчення «Інвалід війни»;
- копія документа, який підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції у районах її проведення;
- копія індивідуальної програми реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією із зазначенням необхідності отримання реабілітаційних послуг (у разі необхідності забезпечення медичною та/або фізичною реабілітацією);
- копії сторінок паспорта одержувача допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації;
- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
- номер особового банківського рахунку.
У разі виникнення обставин, що можуть вплинути на надання допомоги (зміна місця проживання, банківських реквізитів тощо), одержувач повідомляє орган соціального захисту.
Для надання допомоги в наступних роках інвалід війни долучає до зазначених у пункті 6 цього Порядку документів, підтвердження про проходження курсу реабілітації у попередніх роках (рахунок про оплату, акт наданих послуг, квитанцію, договір про проходження курсу реабілітації або санаторно-курортного лікування).
Допомога виплачується шляхом перерахування коштів на особові рахунки одержувачів, відкриті в установах уповноважених банків.
Цей Порядок визначає механізм надання адресної грошової допомоги на реабілітацію або санаторно-курортне лікування (далі – допомога) інвалідів війни І, ІІ, ІІІ груп (далі – інвалід війни) з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті, в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 12.01.2016 № 50 (зі змінами).

.../...


Органи влади сприяють діяльності та розвитку пластового руху в Буському районі - admin 21/09/2017 • 12:51

Пласт – українська скаутська організація, яка сприяє всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, будучи неполітичною і позаконфесійною організацією.
Буська районна державна адміністрація та районна рада всебічно сприяють діяльності та розвитку районної організації Станиці Красне Національної Скаутської Організації України.
Відтак з початку року:
- затверджено Програму розвитку Пласту НСОУ у Буському районі на період 2016-2020 роки;
- фінансування заходів Програми здійснюється з передбачених місцевим бюджетом коштів. Бюджет 2017 року складає - 10 тис.грн.;
- інформація про хід виконання Програми заслуховується на планових засіданнях постійної комісії Буської районної ради з питань туризму, роботи з молоддю, фізичної культури та спорту;
- щорічні проведення пластових свят, круглих столів, міжстаничних пластових таборів, участь в акціях, святкування «Дня пластової присяги», в яких беруть участь наші пластуни, висвітлюються у місцевих ЗМІ (часопис «Воля народу», Буське радіомовлення) та на сайті Буської РДА.
Цьогоріч пластуни Бущини взяли участь:
- у акції «Вифлеємський Вогонь Миру»;
- смолоскипній ході з нагоди відзначення 108-ї річниці від дня народження Степана Бандери;
- вшануванні пам’яті Головного командира УПА Василя Кука з нагоди 104 річниці від дня народження;
- у Всеукраїнській патріотичній акції «Міст єдності» з нагоди відзначення Дня Соборності України та 98 річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки;
- у вшануванні Героїв Небесної Сотні у Буську до третьої річниці трагічних подій на столичному Майдані;
- у зустрічі ветеранів, пластунів Красненської станиці, депутатів Львівської обласної та районної ради з військовими 146 ремонтно-відновлювального полку та Навчального центру Національної гвардії України у м.Золочеві з нагоди 99-ї річниці бою під Крутами;
- участь в пластових змаганнях «Снігохід -2017»;
– відзначенні Дня Пластуна в станиці Красне;
– участь у віче з нагоди вшанування пам’яті автора мелодії Державного Гімну України Михайла Вербицького;
– у святі «Весни - 2017»;
- у святі Героїв;
- в акції «Допоможи солдату»;
– мандрівки, походи туристичними місцями Карпатського регіону;
- у вшануванні пам’яті Маркіяна Шашкевича на Білій горі поблизу Підлисся, де у 1911 році на честь 100-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича встановили величний металевий хрест.


.../...


5 774 домогосподарства Буського району отримають кошти за зекономлені субсидії - admin 21/09/2017 • 11:57

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації завершило прийом заяв від громадян району для проведення монетизації зекономлених сум субсидій. Про це повідомив начальник управління соціального захисту населення Буської РДА Василь Стецик.
«На сьогодні в районі такі заяви подали 5 774 домогосподарства за спожитий природний газ для опалення. Загальна сума зекономлених коштів по субсидіях, яка буде виплачена жителям району складає 3 млн. 804 тис. грн.
Виплата грошової компенсації буде здійснена після надходження коштів з Державного бюджету через поштові відділення за місцем проживання або через банківські установи» , - зазначив посадовець.

.../...


«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад! - admin 21/09/2017 • 11:57

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.
Як пояснив С.Савчук, кожний інструмент з енергоефективності, запропонований державою, - це інвестиція у сталий розвиток місцевих громад. Наприклад, місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» - це додаткова підтримка населення в утепленні свого житла. Завдяки такій допомозі домогосподарства активніше долучаються до енергозбереження, отримують більшу економію витрат на відповідні заходи, а згодом і на комунальні послуги.
ЕСКО-механізм, який наразі реалізується у 5 регіонах країни, - це вигідне партнерство влади та бізнесу, яке веде до утеплення шкіл, дитсадків, лікарень тощо, значної економії енергоспоживання та заощадження місцевих бюджетів на оплаті комунальних послуг.
«На сьогодні Агентство разом з місцевою владою відібрало майже 12 тис. потенційних об’єктів енергосервісу», - нагадав С.Савчук та додав, що ЕСКО-інвестори можуть ознайомитися з цими об’єктами та обрати найперспективніші для роботи на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

Голова Агентства також закликав представників місцевої влади впроваджувати систему енергоменеджменту у бюджетних закладах. Це першочерговий крок, який вже на першому етапі дасть 10-20 % економії енергоспоживання без додаткових інвестицій. Щоб полегшити роботу над цим питанням, Агентство у співпраці з експертами підготувало методичні рекомендації: http://saee.gov.ua/uk/business/energetichny-audit-ta-manadzhment.

Не обійшов увагою Сергій Савчук і економічну вигоду для громад від реалізації проектів «чистої» енергетики.

За підсумками Дня енергоефективності учасники форуму підготували звернення до вищих органів виконавчої влади щодо якнайшвидшого вирішення питань у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, пропонується продовження програми «теплих кредитів» на 2018 рік, її розширення на управителів житла, прискорення розробки підзаконних актів до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» тощо.

Довідково: День енергоефективності в рамках ХІІІ Українського муніципального форуму організовано 20 вересня в Одесі Асоціацією міст України (https://www.auc.org.ua) у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (http://www.ifc.org) та Радою голів ОСББ.

.../...


 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/