Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ» - Новини проекту
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
 -  Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1677203 всього

 26 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ» - Новини проекту  
 

ПАРТНЕРИ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ МРГ-2 У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДВОДЯТЬ ПІДСУМКИ ТА СКЛАДАЮТЬ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

20 грудня 2012 року відбулось засідання круглого столу та обласної координаційної ради за участю представників обласної ради та держадміністрації, районних рад та держадміністрацій, представників комісій комітетів та інших організацій. Учасники засідання підвели підсумки 2012 року та обговорили стратегію компоненти «Підвищення енергоефективності» у рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ». За участі спеціаліста з розвитку громад п.Дениса Полтавця (м.Київ) і головування першого заступника Львівської облдержадміністрації п.Богдана Матолича та заступника голови Львівської облради п.Валерія П’ятака, учасники проаналізували хід реалізації Проекту МРГ у районах та громадах області а також обговорили плани на майбутнє. Учасники оцінили успіхи діяльності громад, розглянули стан співфінансування мікропроектів громад, які направлені на активну мобілізацію місцевих громад у партнерстві з владою та бізнесом для вирішення питань охорони здоров’я, водопостачання та енергозбереження на соціальних об’єктах громад. Так в області успішно впроваджуються 38 мікропроектів (МП) громад, результатами яких користуються 40 826 осіб (13 126 домогосподарств); 33 МП – енергозбереження, 3 МП – охорона здоров’я та 2 МП – водопостачання; загальний бюджет 38 МП склав більше 6,06 млн.грн. (в т.ч. 6,1% внесок громад, 11% - сільські та міські ради, 41% - районні ради/держадміністрації, 1,1% - обласна рада/держадміністрація, 0,7% - інші НДО та 40,1% - внесок Проекту МРГ ). Партнери проаналізували пріоритети Львівської області у сфері підвищення енергоефективності і енергозбереження об’єктів соціальної сфери у сільській місцевості, а також ознайомились із основними напрямками проекту програми енергоефективності Львівської області на 2012-2015 роки. Ознайомившись із загальною стратегією, планами роботи та бюджетом Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-2» щодо спеціального пілотування енергоефективності в області, присутні окреслили подальші заходи з компоненти «Підвищення з енергоефективності» на 2013 рік.


В громаді с. Заводське відбувся тендер

      Ресурсний центр розвитку громад Буського району повідомляє, що 23 листопада 2012 року в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» в громаді с. Заводське був проведений тендер по мікропроекту «Реконструкція вуличної мережі водопостачання с. Заводське», під час якого було розкрито 3 конкурсні пропозиції.


Роботи, які здійснені в рамках реалізації Проекту

      Ресурсний центр розвитку громад Буського району повідомляє, що на даний час в рамках реалізації Проекту здійснено наступні роботи:
            - в Полоницькій ЗОШ І-ІІ ст. – замінено 18 вікон;
            - в Тур’янській ЗОШ І-ІІІ ст.- замінено 28 вікон та 3 дверей;
            - в Утішківській ЗОШ І-ІІІ ст. - замінено 12 вікон;
            - в Новомилятинській ЗОШ І-ІІІ ст. - замінено 25 вікон.
      Дані роботи по вищевказаних громадах проведені на загальну суму 176,6 тис. грн., в тому числі:
            - за рахунок коштів громад - 38,9 тис. грн.;
            - за рахунок коштів першого траншу Проекту - 60,8 тис. грн.;
            - за рахунок коштів другого траншу Проекту - 76,9 тис. грн. (Полоницька ЗОШ І-ІІ ст. та Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.).


Запрошення до участі у Конкурсі

      1. Організація громади «Благодійний фонд підтримки і розвитку громади с. Заводське» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличної мережі водопостачання в с.Заводське по вул. Шкільна та вул. Шевченка», с.Заводське, Буський район, Львівська обл.,: розробка грунту, укладання трубопроводу діаметром до 100 мм. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.       2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 80522,вул.Шкільна,5, с.Заводське, Буський район, Львівська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00, 23.11.2012р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.       3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном (03264) 4-74-32.


Відбулись тендери в чотирьох громадах-учасниках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»

      Ресурсний центр розвитку громад Буського району повідомляє, що 24 травня 2012 року були проведені тендери в чотирьох громадах-учасниках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ», під час яких відбулось розкриття цінових пропозицій представників підрядних організацій.

  

            Так, організацією громади «Перспектива» підтримки та розвитку громади Милятинської  сільської ради по мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у Новомилятинській ЗОШ І-ІІІ ст.» було розкрито 6 Конкурсних пропозицій;

  

                  -організацією громади  «Благодійний фонд «Перспектива ПЛЮС» с. Полоничі» по мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) в Полоницькій ЗОШ І – ІІ ступенів Буського району» було розкрито 3 Конкурсні пропозиції по лоту 1: «Заміна віконних та дверних блоків»  та 3 Конкурсні пропозиції по лоту 2: «Заміна покриття даху»;

  

            - організацією громади  «Благодійний фонд розвитку села Утішків» по мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у ЗОШ І-ІІ ст. с. Утішків» було розкрито 4 Конкурсні пропозиції;

  

      - організацією громади  «Благодійний фонд підтримки і розвитку громади с. Тур’я» по мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт – заміна вікон та дверей) в Тур’янській НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів» було розкрито 7 Конкурсних пропозицій.


Підготовка громад до проведення тендерів

      Ресурсний центр розвитку громад Буського району повідомляє, що 11 травня 2012 р. в приміщенні Буської райдержадміністрації в рамках Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» відбулась робоча нарада щодо проведення тендеру громадами-учасниками Проекту. На нараді були присутні: координатор Львівського обласного ресурсного центру І. Галайко, представники Буської райдержадміністрації та відділу освіти Буської райдержадміністрації, а також члени тендерних комітетів громад сіл Утішків, Полоничі, Новий Милятин та Тур’я.
       Після проведення наради І. Галайко провела тренінг «Підготовка та проведення тендеру» з членами тендерних комітетів вищенаведених громад.


1. Організація громади Благодійний фонд розвитку села Утішків та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у ЗОШ І-ІІ ст. с. Утішків», с. Утішків, Буського району, Львівської області:
- для виконання монтажу вікон та дверей з металопластику;
- для закупівлі матеріалів: вікон та дверей з металопластику та інших супутніх матеріалів.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об\'єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за такою адресою: Львівська область, Буський район, с. Утішків, вул. Головна, 77а. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14:30 год., 24 травня 2012 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: 4-54-51, (098)4339946, секретар ОГ Бака О. Я.
1. Організація громади Благодійний фонд «Перспектива ПЛЮС» с. Полоничі та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції за такими лотами:
• ЛОТ 1: для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у ЗОШ І-ІІ ст. с.Полоничі», с.Полоничі Буського району Львівської області: заміна дерев’яних віконних блоків на металопластикові.
• ЛОТ 2: для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у ЗОШ І-ІІ ст. с.Полоничі», с. Полоничі Буського району Львівської області: улаштування покрівлі, заміна шиферного покриття на металопрофільне.
2. Підрядники повинні мати досвід проведення зазначених робіт та закупівель на об’єктах подібного або вищого рівня складності та наявність ліцензії.
3. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Львівська область, Буський район, с. Полоничі, вул. 50-річчя Воз’єднання, 5. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді (з відміткою ЛОТ 1 чи ЛОТ 2) доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 год. 24 травня 2012 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 4-15-13, (097) 4413872, голова ОГ Кульчицький Б. В.1. Організація громади Благодійний фонд підтримки та розвитку громади с. Тур’я та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тур’я», с.Тур’я, Буського району, Львівської області:
- для виконання монтажу вікон та дверей з металопластику;
- для закупівлі матеріалів: вікон та дверей з металопластику та інших супутніх матеріалів.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за такою адресою: Львівська область, Буський район, с. Тур’я, вул. Центральна, 3-А. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 17:00 год., 24 травня 2012 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: 3-56-41, (067)1372765, голова ОГ Литвин Н. П.1. Організація громади «Сільський комітет "Перспектива" підтримки та розвитку громади Милятинської» сільської ради та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (капітальний ремонт) у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Новий Милятин», с. Новий Милятин, Буського району, Львівської області:
- для виконання монтажу вікон та дверей з металопластику;
- для закупівлі вікон та дверей з металопластику та інших супутніх матеріалів.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за такою адресою: Львівська область, Буський район, с. Новий Милятин, вул. Центральна, 7. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09:30 год., 24 травня 2012 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: 4-22-22 (067) 9803958, голова ОГ Боднарчук О. В.Чотири громади-учасники Проекту подали у центральний офіс Проекту м. Київ для затвердження свої мікропроектні заявки

      Ресурсний центр розвитку громад Буського району інформує про те, що в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду –ІІ» станом на 27 квітня 2012 року чотири громади-учасники Проекту (з п’яти), а саме: громади сіл Новий Милятин, Утішків, Тур’я та Полоничі, подали у центральний офіс Проекту м. Київ для затвердження свої мікропроектні заявки, які стосуються енергозберігаючих заходів в школах.
      Крім того, громадою с. Заводське триває підготовка проектно-кошторисної документації, що стосується реконструкції вуличної мережі водопостачання.


Прийом делегації з п’яти областей Західної України

      5 квітня 2012 року Буський район та ОГ с.Заводське приймали делегацію із Волинської, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей у рамках тренінгу про особливості впровадження методології Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

  


Робоча нарада з учасниками Проекту "Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ"

      27 лютого 2012 року в Буській райдержадміністрації відбулась робоча нарада спільно з координатором Львівського обласного ресурсного центру І. Галайко, представниками благодійних фондів сіл Утішків, Полоничі та ОСН села Милятин, під час якої здійснювалась підготовка мікропроектних пропозицій для подачі їх у центральний офіс Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».


Відбулась зустріч координатора Львівського обласного ресурсного центру І. Галайко, представників Буського районного ресурсного центру з громадами с. Тур’я та с. Заводське

  

      27 лютого 2012 року відбулась зустріч координатора Львівського обласного ресурсного центру І. Галайко, представників Буського районного ресурсного центру з громадою с. Тур’я. На загальних зборах громади було затверджено остаточну вартість мікропроектної пропозиції, крім цього, громада провела спільне оцінювання своєї діяльності.


  

      Також відбулась зустріч з громадою с. Заводське, на зборах якої було визначено пріоритетну проблему громади за допомогою письмового опитування та голосування, а також було визначено функціональну групу, керівний склад благодійного фонду, призначено бухгалтера та здійснено спільне оцінювання діяльності громади.


Проведено другі діалоги з громадами-учасниками Проекту
Тур’янської та Милятинської сільських рад

       20 січня 2012 року координатором Львівського обласного ресурсного центру І. Галайко в громадах Тур’янської та Милятинської сільських рад був проведений тренінг «Спільне планування». В рамках тренінгу був роз’яснений алгоритм планування в громаді та доведені основні форми документів для проведення планування, зокрема: план на рівні домогосподарства, таблиця визначення потреб на рівні громади, таблиця встановлення пріоритетів потреб.
       Одразу після навчання місцеві лідери почали підготовку до створення планів розвитку організацій громад. Ця соціальна робота передбачала анкетування односельчан з питань місцевої проблематики, аналіз анкет й спільне обговорення рейтингу посталих проблем. Під час других діалогів, на загальних зборах громади спільним рішенням затверджували створені плани розвитку й визначалися з проблемою, на розв’язання якої будуть спрямовані кошти проекту, районного бюджету й громад.
      Так, за результатами голосування на зборах сільського комітету «Перспектива» підтримки та розвитку громади Милятинської сільської ради та Благодійного Фонду підтримки і розвитку громади с. Тур’я визначено такі пріоритетні проекти розвитку сіл: «Енергозбереження в Новомилятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів (заміна віконних блоків)» та «Енергозбереження в НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» (заміна віконних та вхідних дверних блоків)». Плани розвитку організацій громад були враховані при формуванні відповідних програм соціально-економічного розвитку на 2012 рік.


Відбувся Форум по проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ»

       16 листопада в Буській райдержадміністрації відбувся Форум по проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ».
      На Форумі (робочій нараді) були присутні голова райдержадміністрації В. Сай, голова районної ради В. Замроз, перший заступник голови РДА М. Яцик, координатор Львівського обласного ресурсного центру громад проекту МРГ І. Галайко, начальник фінансового управління Буської РДА М. Постолюк, керівник управління Державного казначейства у Буському районі Я. Базюк, керівник відділу освіти РДА Б. Глуховецький, голови Тур’янської, Задвір’янської, Милятинської, Утішківської, Заводської сільських рад та голови благодійних фондів. На даній зустрічі обговорювались умови і порядок співпраці учасників, координаторів Проекту та органів місцевої влади.


Відбулись зустрічі координатора Львівського обласного ресурсного центру громад із громадами-учасниками
Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»

      4 жовтня 2011 року в громадах Тур’янської, Утішківської, Задвір’янської та Милятинської сільських рад відбулись зустрічі координатора Львівського обласного ресурсного центру громад Іриною Галайко. Нагадаємо, що перша фаза Проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН в Буському районі стартувала у 2008 році і була успішно реалізована, в результаті чого було створено 6 сільських громадських організацій, які реалізували 8 мікропроектів.
      Під час діалогу з громадами Координатором Проекту було представлено план дій щодо впровадження другої фази Проекту в районі. Окрему увагу було приділено поясненню підходу, що покладений в основу всього Проекту, а саме «розвиток, орієнтований на громаду». Він передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку своїх сіл. Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» в Буському районі триватиме 4 роки.
      Також Ірина Романівна повідомила, що в ході реалізації Проекту будуть проводитись відповідні семінари та тренінги, під час яких громади отримають необхідні знання та вміння щодо своєї мобілізації на шляху впровадження власних ініціатив.


У Буському районі відібрано населені пункти для участі у Проекті
«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»

       27 вересня 2011 року було затверджено список населених пунктів Буського району, що протягом наступних 4 років співпрацюватимуть із Проектом ЄС та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-ІІ. Конкурс населених пунктів було оголошено 2 вересня 2011 року під час районного семінару-представлення Проекту. Тоді ж було підписано Угоду про партнерство між Буською районною радою, райдержадміністрацією і Програмою розвитку ООН у рамках другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Читати детальніше...


У Буському районі стартував Проект
«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»

  

       У Буському районі стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя*. Про це йшлося на районному семінарі – презентації Проекту, що відбувся 2 вересня 2011 року за участі керівників району, представників районної ради та райдержадміністрації, працівників профільних комітетів, відділів районної ради та райдержадміністрації, голів і заступників сільських, селищних та міських рад, лідерів організацій громад, представників ЗМІ.

Читати детальніше...Створено : 26/05/2014 • 10:31
Оновлено : 26/05/2014 • 10:31
Категорія : Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
Сторінка проглянута 2246 раз


Передпроглядання друку Передпроглядання друку     Версія для друку Версія для друку

 

  Коментарі:  
 


Поки коментарів немає.
Ви можете першим додати коментар!


 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/