Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1445931 всього

 38 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області  
  

  20 останніх новин  
 

У неділю, 25 червня, жителів Буського району запрошуємо на заходи з нагоди відзначення Дня молоді - admin 24/06/2017 • 14:04


Державні службовці Буського району відзначили своє професійне свято - admin 24/06/2017 • 10:02

Відзначення Дня державної служби засвідчує увагу до держслужбовця з боку суспільства та держави й показує високу роль державної служби в процесі її трансформації.
Урочисті заходи з нагоди професійного свята відбулися в п'ятницю, 23 червня, у сесійній залі Буської районної ради. З привітальним словом до державних службовців нашого району звернувся Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз.
“Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби ! Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.”- зазначив посадовець.

Від депутатського корпусу Буської районної ради та керівництва райради з привітаннями виступив заступник голови райради Роман Фурда. Роман Фурда побажав особистого щастя, міцного здоров’я, успіхів у важливій праці, вірності присязі державного службовця перед Україною та її народом, а також гідної винагороди від держави, на благо якої щодня працюють держслужбовці.
Традиційно кращих державних службовців відзначили грамотами Буської РДА. Подяку Буської районної державної адміністрації, за спільну працю для розвитку нашого району оголосили голові Буської районної ради Богдану Глові.
Працівники галузі культури в дарунок для держслужбовців підготували святковий концерт. Цього святкового дня для державних службовців співали: народний аматорський ансамбль пісні і музики «Перевесло» Олеського Народного дому; юна солістка із с.Сторонибаби Роксолана Паньків; учасник відомого львівського колективу “Дударик” Юрій Дмитрук та квартет талановитих Соколівчан.
Завершили урочистий захід спільним виконанням “Многая літа”.

/інформаційні матеріали Буського радіо/

.../...


Привітання голови райдержадміністрації Петра Мороза з Днем державної служби України - admin 23/06/2017 • 09:21

Шановні колеги - державні службовці Бущини!
Щиро вітаю усіх Вас із професійним святом – Днем державної служби України.
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.
Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє всього українського народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!
Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!
Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави та її громадян!
Бажаю Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності бущан!

.../...


Про погіршення погодних умов - admin 23/06/2017 • 09:21

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:
23 червня вранці та вдень гроза, місцями сильний дощ, град, подекуди пориви північно-західного вітру та шквали 17 – 22 м/с.
По місту Львову:
23 червня вранці та вдень гроза, град, шквали 17 – 22 м/с. Попередження про зміну гідрологічної ситуації: № Гк – 12.
23 - 24 червня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 – 0,8 м над рiвнями 22 червня на 08:00 год.

.../...


Буський райвійськкомат розпочав призов на військову службу офіцерів запасу, які не служили - admin 22/06/2017 • 10:57

30 травня Міноборони оприлюднило наказ про призов на військову службу офіцерів запасу, які отримали військову підготовку у військових навчальних закладах, але не служили строком на 18 (вісімнадцять) місяців.
Призову підлягають громадяни віком до 43 років, які мають відповідну військову підготовку у військових навчальних закладах (ступінь не нижче бакалавра), але не проходили військової служби.
Вже 19 та 20 червня відправлено перших чотирьох найвідважніших молодих юнаків з Буського району на трьохмісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації в м.Одеса та м.Львів. Після цього вони будуть призначені на первинні офіцерські посади у військові частини ЗСУ. Призваних офіцерів не залучатимуть до виконання завдань в зоні АТО за умови, якщо вони особисто не підпишуть контракт і особисто не погодяться на службу в АТО.
Найсвідомішими офіцерами виявилися жителі с.м.т.Олесько та с.Утішків. Вони справжні захисники своєї країни !

.../...


Керівники району та міста вшанували пам'ять жертв Другої світової війни - admin 22/06/2017 • 10:57

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю, забрала життя кожного п’ятого українця.
У День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні голова РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець, керівники та працівники структурних підрозділів РДА побували на кладовищі м.Буська, де вшанували загиблих в роки німецько-радянської війни хвилиною мовчання, встановили корзину квітів до Вічного вогню та братської могили, запалили свічки пам'яті.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

.../...


Буська ЦРБ запрошує бущан переглянути книжкову виставку До Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни - admin 22/06/2017 • 10:57

До Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у Буській ЦРБ ім.І.Котляревського експонується книжкова виставка–пам'ять «У полум’ї війни». Її наповнюють художні та документальні твори, історичні нариси, спогади, які відтворюють трагічні сторінки воєнних лихоліть. Зокрема, дуже цікавою є ґрунтовна історична праця у двох книгах «Україна у Другій світовій війні: погляд з ХХІ ст.». У ній подається сучасне бачення мобілізаційних і режимних заходів радянського керівництва, стратегічних і фронтових операцій на території України, політики німецької окупаційної влади, повсякденного життя цивільного населення в умовах нацистського режиму та ще багато сторінок із життя цього драматичного періоду. Для усіх, хто виявляє інтерес до подій Великої Вітчизняної війни, корисною буде книга «Україна в полум’ї війни 1941 – 1945». В ній розкриваються діяльність руху Опору, тактика козачих та кавалерійських формувань, що визволяли українську землю від ненависного ворога, особливості політико – виховної роботи серед військовослужбовців у фронтових умовах, масовий героїзм, мужність, самовідданість бійців і командирів, які вистояли і перемогли у жорстокому двобої з фашизмом.
Запрошуємо усіх охочих до перегляду виставки.

/Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ/

.../...


Голова РДА Петро Мороз провів нараду щодо реалізації в Буському районі Урядової програми “Доступні ліки” - admin 21/06/2017 • 16:53

У середу, 21 червня, голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю начальника фінансового управління РДА Михайла Постолюка провів нараду з керівництвом Буської РЦЛ і представниками аптечних закладів, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».
Під час наради очільник району повідомив, що на реалізацію програми у Буському районі на поточний рік заплановано використати 631 тис.грн. На 1 червня з початку її дії вже отримано 140.2 тис. грн, що складає 22,2% від усього передбаченого на рік фінансування. За інформацією головного лікаря Євгенія Романюка на сьогодні використано 49,9 тис. грн, лікарями виписано 3817 рецептів, 2707 з них було отоварено на суму 78120,75 грн.
Під час спілкування, голова РДА Петро Мороз закликав лікарів проводити більш активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед пацієнтів щодо можливості скористатися Урядовою програмою, вказав на необхідність виписування рецептів відповідно до існуючих правил - на бланках форми № 1 із зазначенням МНН лікарських засобів, дозування та форми випуску, кількості одиниць для лікування.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2017 року в Україні стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Програма передбачає забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО, або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: -серцево-судинні захворювання; – бронхіальна астма; – цукровий діабет 2 тип.
Міністерством охорони здоров’я 03.04.2017 року затверджений Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню та з 4.04.2017 року маємо можливість працювати з Реєстром . В Реєстрі зареєстровано 157 препаратів по 21 діючій речовині ( міжнародна непатентована назва), з них 16- серцево-судинні захворювання , 2-цукровий діабет ІІ типу, 3- бронхіальна астма.Аптеки, які беруть участь в програмі «Доступні ліки» забезпечуються спеціальною наліпкою, щоб пацієнт бачив в яку аптеку звертатись з рецептом. Без рецепта отримати ліки за програмою «Доступні ліки» не можливо. Відпуск лікарських засобів здійснюється на підставі рецептів, виписаних закладами охорони здоров’я за місцем надання медичної допомоги пацієнту. Строк дії рецепта становить 30 календарних днів з моменту його виписки і отримати ліки можна буде в зручний для пацієнта день. Держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Саме такий препарат пацієнт отримує безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарата.


.../...


Учасники АТО їздитимуть безкоштовно: зміни у пільгових перевезеннях - admin 21/06/2017 • 16:53

Про це сьогодні, 21 червня, на прес-конференції щодо транспортних перевезень пільгових категорій населення Львівської області повідомив в.о. директора департаменту транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.
«Для учасників бойових дій, не лише учасників АТО, а й людей, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій, перевозитимуть безкоштовно. Це є наша соціальна відповідальність перед тими особами, які захищали або захищають цілісність і суверенність нашої держави», - зазначив Роман Кокотайло.
Усі інші соціальні категорії людей, які мають право пільгового проїзду відповідно до Законів України також безкоштовно їздитимуть у транспорті.
Винятком стануть пенсіонери, які з 1 липня їздитимуть у маршрутках зі знижкою у 50%.
«Для того, щоб не зупинити транспортні перевезення на території області, ми досягнули консенсусу з перевізниками - транспортні підприємства надаватимуть їм знижку», - наголосив Роман Кокотайло.
Як очікувалось раніше, монетизації пільг на проїзд не запровадять.
«З 1 липня монетизація пільг не розпочнеться у Львівській області як пілотний проект, оскільки Уряд розглядає монетизацію пільг в комплексі із пенсійною реформою» - додав він.
Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка повідомив, що перевізники були рішуче налаштовані припинити пільгові перевезення, але їм вдалось досягнути домовленостей, згідно з якими у другому кварталі вони здійснюватимуть перевезення всіх пільгових категорій у звичному режимі.
«Оскільки монетизації не відбулося, ми провели кілька раундів переговорів з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою і вийшли на певну формулу, згідно з якою працюватимемо з 1 липня», - додав Іван Велійка.

.../...


Без громадських слухань вирішити проблему з львівським сміттям – нереально, - Олег Синютка - admin 21/06/2017 • 16:52

«Важливо припинити витрачати сили і кошти на політичний піар навколо львівського сміття. Львів має 700 млн гривень на рахунках. Ці кошти мають бути використані, аби вирішити проблему мешканців міста», – на цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.
«Якщо ми сьогодні справді прагнемо корисних якісних рішень для справді європейської львівської громади, то мусимо прибрати політику», - підкреслив Геннадій Зубко.
Він наголосив, що органи місцевого самоврядування Львова мають виконувати покладені на них повноваження. «Важлива умова – налагодження прямої комунікації міського голови Львова із головами інших міст Львівщини у вирішенні проблеми. Держава не буде тиснути на органи місцевого самоврядування. Тільки відверте спілкування може наблизити до вирішення проблеми», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка додав, що без громадських слухань вирішити проблему з львівським сміттям – нереально. «Треба їхати до людей, брати участь у громадських слуханнях, вислуховувати незадоволення мешканців, переконувати їх і виконувати ту роботу, яку повинна виконувати влада», - підкреслив очільник області.

.../...


Визначаємо у Львові маршрутну карту щодо ресурсів, відповідальних осіб та термінів, – Геннадій Зубко - admin 21/06/2017 • 16:52

«Потужна і креативна громада Львова потребує допомоги держави у вирішенні проблем зі сміттям. Але при цьому держава не може переглядати чи скасовувати реформу децентралізації, яку реалізує вже три роки. Бюджетна і податкова децентралізація передбачає делегування повноважень і відповідальності», – наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.
Він повідомив, що відпрацьовується маршрутна карта, яка визначає відповідальних посадових осіб і встановлює терміни. Таким чином буде забезпечено публічне звітування: хто, що і на якому етапі виконує.
За його словами, маршрутна карта визначає першочергові дії, а також короткотермінові і довготермінові заходи.
«Насамперед маємо визначити потреби у спеціалістах, перевізниках і техніці, необхідних для вивезення сміття з міста. Наразі на сміттєвих майданчиках Львова знаходиться близько 6 тисяч тонн сміття. Питання потрібно вирішувати. Зростає температура і зростає можливість інфекційних захворювань. Необхідно організувати роботу таким чином, аби утримувати ситуацію до завершення будівництва полігону», – зауважив він.
За словами Геннадія Зубка, у короткострокових планах – з’ясувати можливості будівництва тимчасового полігону на території Львівської області або Львова.
«Перед приїздом ми пропрацювали питання по кожному сміттєзвалищу по районах у Львові. Є питання щодо Сихівського, Франківського, Шевченківського районів, які найбільше потерпають від неорганізованої роботи із вивезення сміття. Маємо визначену кількість полігонів поблизу Львова. Відпрацьовано питання у рамках підписаного Меморандуму із міськими головами Львівщини щодо можливості вивезення сміття до наявних полігонів», – повідомив Зубко. Він також висловив подяку міським головам Львівщини за активну роботу із виконання укладеного Меморандуму.
Також Геннадій Зубко заявив, що активно долучиться до того, щоб сусідні області підставили плече Львову, підписавши договори на прийом ТПВ.
У свою чергу голова Львівської ОДА Олег Синютка переконаний, що сьогодні всім разом треба об’єднатися для забезпечення вивезення сміття з території Львова, припинити переводити суто господарське питання у політичну площину з намаганнями отримати політичні дивіденди шляхом надання неправдивої інформації в інформаційний і громадський простір. «Упевнений, що після сьогоднішньої наради міський голова Львова обов’язково повинен поїхати безпосередньо до громад тих населених пунктів, які можуть прийняти ТПВ з обласного центру. Ми готові від облдержадміністрації також взяти участь у таких зустрічах, щоб переконувати громади у тому, що іншого виходу сьогодні для порятунку Львова – не існує», - заявив очільник області.
Крім того, Олег Синютка наголосив, що на території, яку ОДА передала в користування місту біля ТЕЦ-2, треба облаштувати необхідні можливості, щоб врегулювати проблему вивозу ТПВ зі Львова не одноразово, а на постійній основі аж до будівництва сміттєпереробного заводу.

.../...


Олег Синютка закликав припинити голодування під Львівською міською радою - admin 21/06/2017 • 16:52

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав припинити акцію протесту під Львівською міською радою.
«Усі посадовці, дотичні до сміттєвої проблеми, працюють над її вирішенням, тому я наполягаю на тому, щоб молоді люди не продовжували голодування», - зазначив Олег Синютка.

.../...


Прем'єр-міністр мешканцям Львова: Ніхто не залишать вас один на один з проблемою утилізації сміття - admin 21/06/2017 • 16:52

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до мешканців міста Львова та запевнив їх в тому, що питання утилізації сміття буде вирішено, яке є актуальним для міста понад рік, і Уряд не залишить містян один на один з небезпекою. Про це Глава Уряду сказав в ході засідання Уряду.
«Звертаюся до мешканців Львова: ніхто не залишить вас один на один з цією проблемою, будемо допомагати», - сказав Глава Уряду і додав, що оскільки проблема вийшла на загальнодержавний рівень, то наразі є сенс продумати можливість будівництва низки переробних комплексів в містах України. «Це важливо», - підкреслив Володимир Гройсман.
Він нагадав, що сьогодні до Львова поїхав Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, який спільно з групою урядовців, голів міст області займатиметься розробкою системного рішення «сміттєвої проблеми» Львова.
«Я направив профільного Віце-прем’єра, керівника ДСНС аби допомогти львів’янам, - сказав Глава Уряду. – Зараз головне аби місцева влада визначила новий полігон, зробила документацію, інвестувала туди кошти».

.../...


В райдержадміністрації відбувся навчальний семінар щодо дотримання правил благоустрою населених пунктів - admin 20/06/2017 • 21:21

Сьогодні, 20 червня, відбувся навчальний семінар щодо дотримання правил благоустрою населених пунктів та відповідальності юридичних та фізичних осіб за їх порушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (із врахуванням змін та доповнень, внесених до ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»). Провела семінар для представників територіальних громад району Жанна Горбач - провідний спеціаліст відділу житлової політики та житлових будинків ОСББ Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.
Перед початком семінару до присутніх голів місцевих рад, секретарів звернувся голова райдержадміністрації Петро Мороз, який закликав голів сумлінно виконувати свої обов’язки, в належному стані утримувати майно громади, створювати європейські умови для життя людей.

«Для цього у кожному населеному пункті має бути організований збір та вивезення сміття на полігон ТПВ, аби не засмічувати відходами нашої життєдіяльності ліси та прибережні смуги, привчати людей доглядати за своїм житлом, селом чи містом, робити їх чистими і затишними. Саме голови місцевих рад мають вплив і довіру серед людей, а районна влада допомагатиме вирішувати проблеми», - зазначив очільник району. Також Петро Мороз вчергове закликав голів місцевих рад долучитися до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи по залученню громадян на службу за контрактом, розповідати громадянам про переваги, соціальних захист, які вони матимуть, ставши на захист Української держави.

.../...


Керівництво РДА зустрілося з громадою с.Волиця-Деревлянська - admin 20/06/2017 • 12:49

Відповідно до графіку, щовівторка, керівництво райдержадміністрації зустрічається з громадами Бущини, аби вивчити проблеми територій та громадян безпосередньо на місцях, напрацювати шляхи їх вирішення спільно з місцевою владою та людьми, обговорити плани розвитку населених пунктів.
Чергова така зустріч відбулася 20 червня у приміщенні народного дому села Волиця-Деревлянська Соколянської сільської ради.
Під час зустрічі було проведено аналіз фінансового стану сільської ради за останні п’ять років, її доходів і видатків, вказано на додаткові можливості наповнення бюджету, шляхи залучення вітчизняних та іноземних коштів, які можна успішно використати на вирішення соціальних проблем сіл.
Також йшлося про залучення громадян на військову службу за контрактом, отримання медикаментів за загальнодержавною програмою «Доступні ліки», стану проведення децентралізації, дотримання населених пунктів у належному санітарному стані, організації та вивезення сміття на полігон ТПВ.
Серед питань, які найбільше турбують мешканців Волиці-Деревлянської : використання орендарями земельних паїв людей; необхідність проведення ремонту сільського народного дому.
Участь у зустрічі з керівництвом району взяли 35 мешканців села.

.../...


Голова РДА Петро Мороз провів нараду щодо легалізації робочих місць та підняття заробітної плати на підприємствах, де її рівень є надто низьким - admin 20/06/2017 • 12:49

20 червня голова райдержадміністрації Петро Мороз провів нараду з питань легалізації робочих місць та підняття заробітної плати на окремих підприємствах району, де її розмір є надто низьким.
Участь у нараді взяли учасники робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, керівники/представники роботодавців, які за даними моніторингу їх діяльності мають низький рівень заробітних плат працівників.
Під час наради голова РДА Петро Мороз акцентував увагу присутніх на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах, збільшити розмір заробітних плат, надходження до бюджету, розповів про заходи, які проводяться з початку поточного року керівництвом райдержадміністрації, контролюючими органами по забезпеченню на території Бущини розміру заробітної плати не менше мінімальної.
Під час наради було заслухано керівників підприємств, в яких відзначено низький рівень розміру заробітних плат, проаналізовано причини, дано рекомендації роботодавцям, відповідно до яких має бути виправлена ситуація, що склалася.

.../...


Оголошується аукціон на земельну ділянку з водним об’єктом на території Соколівської сільської ради - admin 20/06/2017 • 12:48

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів, Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки (площа 2.3310 га) разом з водним об’єктом (площа 1,7236 га) на території Соколівської сільської ради Буського району Львівської області, які відбудуться 12 липня 2017 року за адресою м.Львів, вул. Стрийська,98.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПОВТОРНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ РАЗОМ ІЗ ВОДНИМ ОБ’ЄКТОМ

Організатор земельних торгів: Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.
Характеристика лоту № 01:
• право оренди земельної ділянки державної власності, площею 2,3310га, разом з водним об’єктом (ставок) площею 1,7236га, що розташовані за адресою: Львівська область, Буський район, Соколівська сільська рада, (за межами населеного пункту);
• кадастровий номер: 4620685300:04:000:0410;
• площа - 2,3310га, в т.ч. ставок площею 1,7236га;
• категорія земель – землі водного фонду;
• цільове призначення - для рибогосподарських потреб.

Стартовий розмір річної орендної плати - 5080грн.77коп. (П’ять тисяч вісімдесят грн., 77 коп.), без ПДВ, в т.ч. річна орендна плата за водний об’єкт становить 642грн. 55коп. (Шістсот сорок дві грн. 55коп.) без ПДВ, за земельну ділянку 4438грн. 22коп. (Чотири тисячі чотириста тридцять вісім грн. 22 коп.) без ПДВ.
Строк користування земельною ділянкою: 15 (п'ятнадцять) років.
Обмеження: прибережні захисні смуги вздовж річок, навколо водойм та на островах на частині земельної ділянки площею 0,6073га.
Порядок оформлення результатів торгів та умови продажу:
1. Протокол земельних торгів підписується Переможцем, Ліцитатором та Організатором земельних торгів або його представником негайно після закінчення торгів за лотом.
2. Договір оренди між Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та Переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів.
3. Ціна продажу лоту, право користування яким набуто на земельних торгах у формі аукціону, сплачується Переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору оренди.
4. Право користування на лот, набуте за результатами проведення земельних торгів у формі аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку визначеному законом.
5. Відповідно до п.5. ст.135, п.5.ст.136, п.31 ЗКУ та на виконання Наказу Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації №47-ОД від «30» травня 2017р. встановлено умови земельних торгів:
Переможець земельних торгів зобов'язується:
- відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати на підготовку лоту до проведення земельних торгів в сумі: 34345грн.96коп.(Тридцять чотири тисячi триста сорок п`ять грн.96коп.) в т.ч. ПДВ;
- оплати винагороду Виконавцю земельних торгів згідно п.6.ст.135 ЗКУ відповідно до вимог чинного законодавства України.
6. Переможцю земельних торгів, який відмовиться від підписання протоколу земельних торгів, укладання договору оренди, повного розрахунку за придбаний лот в терміни, визначені чинним законодавством та умовами договору: гарантійний внесок не повертається, результати торгів анульовуються, Переможець до наступних торгів не допускається, а кошти в розмірі цінової пропозиції, запропонованої Переможцем за результатами проведених торгів, стягуються з Переможця, як неустойка (ст.549 ЦКУ) в судовому порядку згідно чинного законодавства.

Для участі в земельних торгах необхідно:
1. Сплатити з рахунку, відкритого в банку :
• реєстраційний внесок – 842,00грн. в т.ч. ПДВ 20% на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” р/р26004000001347 у ПАТ “ВіЕс Банк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Реєстраційний внесок в т.ч. ПДВ 20%».
• гарантійний внесок – 254грн.04коп.(Двісті п’ятдесят чотири грн.04коп.) без ПДВ на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” р/р26000000013209 у ПАТ “ВіЕс Банк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Гарантійний внесок без ПДВ».
2. Подати документи що підтверджують сплату реєстраційних та гарантійних внесків. Оформити та подати заяву з необхідною інформацією та підтверджуючими документами особи, яка бажає взяти участь у земельних торгах, Виконавцю торгів за адресою ПП «Фірма «СОМГІЗ»: 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46, відповідальна особа – Цифуляк Оксана Іванівна). Телефон для довідок: (032)244-30-92, +380961315421. Години прийому заяв на участь в земельних торгах: у робочі дні з 12.30. год. до 16.30.год., у п'ятницю - з 12.30год. до 14.30.год.
3. Укласти договір про умови участі в земельних торгах у формі аукціону.

Земельні торги у формі аукціону призначено на 12 липня 2017р.
Останній день прийому заяв –06.07.2017р. до 16год.30хв.
Місце проведення торгів: м.Львів, вул.Стрийська, 98
Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 8-00 год. до 10-40 год. за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 98.

ПОРЯДОК СПЛАТИ ВНЕСКІВ: сплачуються з рахунку Учасника та зараховуються на рахунок Виконавця до 16.30год. 06.07.17. призначення платежу: 1. «Реєстраційний внесок 842,00грн., в т.ч.ПДВ-20%»; 2. «Гарантійний внесок 254,04грн. без ПДВ ». Прийом заяв та документів в робочі дні з 12.30 до 16.30 год. Останій день прийому 06.07.17р. до 16.30год.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
(ПРАВА ОРЕНДИ НА НИХ)
ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ:
1. Оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма).
2. Нотаріально посвідчена копія статуту (при наявності установчого договору).
3. Завірена належним чином копія свідоцтва платника податку на додану вартість (завірена копія свідоцтва про сплату єдиного податку).*
4. Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок (оригінал).
5. Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника, копія паспорта керівника та ідентифікаційного номера).*
6. Оригінал Довіреності, у разі подання документів уповноваженою особою.
7. Оригінал Протоколу зборів співзасновників про прийняття рішення щодо придбання лоту на земельних торгах.
8. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином.*
9. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
10. Документ, що підтвержує сплату реєстраційного внеску.
11. Печатка.

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, печатки.../...


Рятувальники спільно з представниками РДА проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення виникнення пожеж серед населення Буського району - admin 20/06/2017 • 12:09

19 червня 2017 р. працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно із завідувачем сектору з питань цивільного захисту Буської райдержадміністрації Булавенком Геннадієм Олексійовичем провели відпрацювання Буської міської ради Буського району.
Даний захід провели з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення по недопущенню виникнення пожеж в житловому секторі, забороні спалювання сухої трави та по недопущенню виникнення пожеж в екосистемах.
Працівники Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області поспілкувалися з депутатами Буської міської ради та місцевими жителями, закликавши їх дотримуватись вимог пожежної безпеки в побуті, бути обережними при користуванні електричними та газовими приладами, не перевантажувати електромережу та дотримуватись правил пожежної безпеки щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах.
В результаті проведення відпрацювання Буської міської ради з населенням було проведено інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, та роздано агітаційні листівки щодо покращення та забезпечення пожежної безпеки в побуті та недопущенню виникнення пожеж в екосистемах.
Громадянам доведено стан пожежної безпеки в місті, районі, області та по Україні в цілому.

.../...


В Буському районі 21 червня проводитиметься комплексна перевірка технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту - admin 20/06/2017 • 12:08

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 червня 2017 року № 518/0/5-17 “Про проведення комплексної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту області» з метою перевірки рівня готовності до дій за призначенням органів управління та сил Буської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області 21 червня 2017 року проводитиметься комплексна перевірка технічного стану місцевої системи централізованого оповіщення цивільного захисту ( з включенням електросирен).
Особлива увага буде звернена на:
- наявність, технічну справність, закріплення за відповідальними особами апаратури оповіщення та електросирен;
- виконання регламентних робіт на апаратурі оповіщення та заходів з попередження несанкціонованого запуску системи оповіщення;
- можливість інформування населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій через Буське радіо;
- підготовку чергових змін: райдержадміністрації, Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Буського відділенням поліції Кам’янко-Бузького відділу поліції головного управління Національної поліції у Львівській області, СЛД № 3 м. Буськ РЦТ №132 м.Золочів Львівської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком».

.../...


На Львівщині відбулось перше засідання енергетичного штабу - admin 20/06/2017 • 12:07

Сьогодні, 20 червня, відбулося перше засідання штабу з енергетичної безпеки Львівської області. У засіданні взяли участь керівники найбільших енергетичних підприємств області.
У вступному слові голова Львівської ОДА, Олег Синютка зазначив, що рішення про утворення штабу було прийнято ним після консультацій на рівні уряду України, після зустрічей з прем’єр-міністром та віце-прем’єр-міністром, у тому числі через продовження надзвичайного стану в енергетиці та входження у літній пік споживання електричної енергії.
«Сьогодні ми маємо три головних завдання в галузі енергетики: безпека, взаємодія і координація між владою та підприємствами паливно-енергетичного комплексу, політична стабільність на регіональному рівні» - наголосив очільник області.
Учасники штабу обговорили основні напрямки забезпечення стабільної роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу. Зокрема потребу у збільшенні видобутку вугілля, модернізації та переоснащенні шахт, забезпечення безпечних умовах праці.
Нагадаємо, що рішенням голови Львівської ОДА 12 червня створено Штаб з енергетичної безпеки Львівської області, який є тимчасовим консультативно-дорадчим органом. Штаб утворено з метою сприяння забезпеченню стабільної роботи підприємств паливно-енергетичної галузі та енергетичної безпеки Львівської області, узгоджених дій територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, що провадять господарську діяльність у галузях паливно-енергетичного комплексу.
Головою Штабу є голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

.../...


 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/