Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1629883 всього

 34 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області  
  

  20 останніх новин  
 

Більше 160 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону - admin 20/10/2017 • 14:59

За дев’ять місяців 2017 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС, сплатили до державного бюджету майже 163 мільйони гривень військового збору.
Цей показник на 112 мільйонів гривень перевищує показники відповідного періоду минулого року.
Зокрема, у вересні цього року надходження військового збору склали 19 млн. грн., що на 7 мільйонів гривень більше, ніж було перераховано у вересні минулого року.

.../...


Пільги або субсидії: учасникам бойових дій нагадують про можливість вигіднішого вибору - admin 20/10/2017 • 14:58

Учасники бойових дій відповідно до статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на 75 % знижку при оплаті за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».
Відповідно до постанова Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» кожний громадянин за відповідних умов має право на оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Однак слід зауважити, що згідно постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року пільговик має право обрати або пільги або субсидії, і право обирати має кожен учасник бойових дій в залежності від його вигоди.
Слід зазначити, що пільга поширюється на членів сім’ї пільговика, до яких відповідно до пункту 5 статті 51 Бюджетного Кодексу України належить: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним, за умови що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.
При оформленні субсидії враховуються доходи всіх зареєстрованих осіб, які проживають в домогосподарстві.
За бажанням учасника бойових дій спеціалісти органів соціального захисту можуть провести обрахунок (в грошовому еквіваленті) щодо вигідності користування пільгами або субсидіями.

.../...


Розпочалась акредитація ЗМІ на XVІI Економічний форум у Львові - admin 20/10/2017 • 14:58

Вже наступного тижня у Львові відбудеться найважливіша подія року в економічному житті Західної України. Два дні, 26 та 27 жовтня, Львів прийматиме традиційний Міжнародний економічний форум.
Цьогоріч цей представницький захід відбудеться вже в сімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Кожного разу Форум приємно дивує учасників, зацікавлює все більше представників бізнесу з України та закордону. Не буде винятковим і 2017-ий рік. В основі XVІI Економічного форуму будуть дієві реформи в контексті розвитку економічного потенціалу, боротьби з корупцією, сприятливого і безпечного інвестиційного клімату.
Очікується вдвічі більша кількість учасників, порівняно із минулим роком – понад 2,5 тисячі осіб. Серед яких – вище керівництво держави, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, банкіри. Організатори також анонсують, що за два дні буде підписано ряд важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для західного регіону, а й для цілої країни.
Перший день Міжнародного економічного форуму відбуватиметься на стадіоні «Арена Львів» і включатиме чотири пленарні засідання. Тематика дискусій стосуватиметься питання реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування кузні професійно-технічних кадрів.
Другого дня учасники Форуму говоритимуть на теми агропромислового розвитку, експорту, туризму, розвитку інфраструктури, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження.
Під час секції проходитиме фестиваль «Ярмарок фондів». Представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад у процесі децентралізації.
Загалом на учасників Форуму чекає 10 тематичних панелей, а також близько 20-ти провідних експертів і фахівців державного та приватного сектору. То ж цікаві й результативні дискусії забезпечено.
Акредитація для представників засобів масової інформації (кнопка «Для ЗМІ»), а також детальна програма доступні на сайті: http://ief.com.ua/

.../...


У Дрогобичі трьом сиротам подарували нові квартири - admin 20/10/2017 • 14:57

У четвер, 19 жовтня, двом дрогобиччанам: особі з числа дітей-сиріт Володимиру, особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування Михайлові і його молодшому братові — дитині, позбавленій батьківського піклування Оресту-Юліану, вручили ключі від нових квартир. Вручення відбулося у нових помешканнях у місті Дрогобичі. Оскільки Володимир перебуває закордоном, то ключі від помешкання вручили його дружині Оксані.
Вручити ключі та привітати власників нових помешкань завітали заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук та начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.
"Вітаю вас з отриманням нового помешкання. Бажаю вам щасливого майбутнього, а в ваших домівках нехай завжди буде віра, надія і любов", — зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.
Зазначимо, квартири, які подарували сиротам, закуплено за кошти обласного та міського бюджетів, згідно з міською програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальна вартість квартир становить 810 475 гривень, з них: 450 000 грн — кошти місцевого бюджету, 360 475 грн — кошти з обласного бюджету.
Площа квартири Володимира становить 41 кв м. Площа квартири, де проживатимуть Михайло та Орест-Юліан — 44 квадратних метри.

.../...


Прес-тур: на Львівщину прибули журналісти з Австрії - admin 20/10/2017 • 14:57

На Львівщину прибули журналісти провідних ЗМІ Австрії. Сьогодні вони зустрілись з керівництвом Львівської облдержадміністрації, після чого вирушать на ознайомчу екскурсію.
На зустрічі обговорили питання співпраці, гостей також ознайомили з інвестиційним потенціалом та кращими практиками децентралізації влади у об’єднаних територіальних громадах Львівської області.
«Для нас надзвичайно важливим є сьогодні ваш візит на терени Львівщини. Ми розуміємо, що проти України сьогодні ведеться війна, у тому числі інформаційна. І найкращий спосіб донести правду – це запрошувати людей, в тому числі журналістів, із-зі кордону і показувати як все є насправді. Для нас сьогодні важливо бути почутими, - зазначив під час зустрічі перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. - Ми щомісяця ми відкриваємо нові підприємства, розвиваємо освіту, про що свідчать розвиток ІТ-кластеру на наших теренах, а також наукові кадри – випускники навчальних закладів Львівщини».
Прес-тур має на меті ознайомити журналістів з Австрії про ситуацію у Львові та Львівщині і показати регіон як туристичний і культурний край.
Важливим є продемонструвати журналістам як розвивається Львівська область у галузях освіти і науки. Відтак у програмі також відвідини ІТ-кластерів та наукові зустрічі в Українському католицькому університеті .
Зазначимо, прес-тур організував Інститут дослідження Дунайського регіону і середньої Європи, а також Австрійське бюро кооперації у Львові.

.../...


У Буській ЦРБ відбулася презентація книжки Олега Рибчинського «Через пекло до раю» - admin 19/10/2017 • 16:16

У другій половині жовтня в бібліотеках Львівщини відбувається уже традиційне свято української книги, яке передбачає творчі зустрічі з авторами, письменниками, презентації книг, книжкові фестивалі. Цьогоріч бібліотеки Буської РЦБС запланували і провели уже низку цікавих заходів в межах цієї програми. Зокрема, нещодавно у Буській РДБ, районному Народному домі та Красненській ЗОШ № 1 відомий львівський автор Олександр Зімба представив свої твори дитячій аудиторії. А вчора у Буській ЦРБ з презентацією нової книги «Через пекло до раю» побував уже добре відомий нам за творами «Чорні морелі» й «Солодкий гріх» письменник та лікар Олег Рибчинський. В читальній залі зібралися бібліотекарі, працівники відділу культури та освіти, читачі районної книгозбірні. Як зізнався сам автор, ця книга є йому дуже близькою, адже написана з власного життєвого та професійного досвіду, а герої твору мають своїх прототипів у житті. А спонукала Олега Рибчинського до створення книги давня історія, яка залишила в його душі глибокий слід – продаж матір’ю своєї новонародженої дитини в Італію за 50 доларів. Волею долі він став свідком цієї події. Автор виношував задум про написання книги уже давно, а здійснитися йому вдалося тільки цього року. Роман легко читається та захоплює читача з першої сторінки. А мораль в книзі така – ніщо в житті не проходить безслідно, за усе доведеться платити, а ще – у житті ніколи не буває випадковостей. Сподіваємось, що заінтригували читачів. Отож, спішіть в районну бібліотеку, де можна придбати цікаву книгу Олега Рибчинського за цінами видавця.

Л.Вовк,зав. методичного відділу Буської ЦРБ

.../...


В РДА відбувся конкурс на заміщення вакантної посади заступника голови райдержадміністрації - admin 19/10/2017 • 15:29

18 серпня 2017 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади заступника голови райдержадміністрації. Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016р.№246 конкурс відбувся у 3 етапи: електронне тестування, розв’язання ситуаційного завдання та співбесіда. Для участі у конкурсі документи подав 1 кандидат. Кандидат відповідав умовам конкурсу і був допущений до іспиту. Переможцем конкурсу визначено Сай Тетяну Петрівну.

.../...


До уваги голів місцевих рад, керівників установ та організацій, підприємств усіх форм власності, громадськості - admin 19/10/2017 • 14:44

В суботу, 21 жовтня, український народ вшановує пам'ять жертв операції «Захід», під час якої 21 жовтня 1947 року протягом одного дня відбулося примусове виселення комуністичним режимом населення Західної України і депортовано понад 76 тисяч осіб.
Цього дня просимо встановити на фасадах будівель Державні Прапори України з траурними стрічками, обмежити проведення розважальних заходів, здійснити меморіальні заходи, покладання квітів, тощо.
Довідково.Операція «Захід» — примусове виселення населення Західної України, проведене 21 жовтня 1947 року. Головним завданням операції було послабити український визвольний рух на Західній Україні. Протягом одного дня з Західної України депортували понад 76 тис. осіб.
10 вересня 1947 року Рада Міністрів СРСР ухвалила указ «Про виселення із західних областей УРСР до областей: Карагандинської, Архангельської, Вологодської, Кемеровської, Кіровської, Молотовської, Свердловської, Тюменської, Челябінської та Читинської членів родин „оунівців“ і активних бандитів, заарештованих та вбитих у боях».
Операція «Захід» розпочалася 21 жовтня, о шостій ранку. Командував нею заступник міністра внутрішніх справ УРСР Дятлов.
На всіх виселених чекали каторжні роботи в копальнях і колгоспах Сибіру. Протягом довгої дороги на Північ 875 виселенців намагалися втекти з ешелонів, але 515 із них було схоплено. Такими були дані офіційних звітів МДБ. А в документах українського підпілля фігурувала цифра 150 тис. вивезених осіб.
Свої вчинки карателі прикривали ще й гаслами боротьби з куркулями. Майно виселенців передали колгоспам. Проте навіть радянська статистика свідчить, що виселені, приміром із Дрогобицької області, мали по одній (зрідка дві) корови на подвір'я, 22 % із цих господарств — по двоє коней, лише третина — по свині й тільки чверть — плуги та борони. «Ворогами трудящого люду» зробили звичайних селян.

.../...


За участю влади, громадських активістів, представників правоохоронних органів, ЗМІ відбувся круглий стіл щодо використання озера біля селища Красне, стану розслідувань порушених кримінальних справ - admin 19/10/2017 • 10:23

З ініціативи голови райдержадміністрації Петра Мороза в середу, 18 жовтня, в малому залі засідань адмінбудинку відбувся круглий стіл з питань забезпечення правового використання ПрАТ «Львівоблрибкомбінат» озера та землі, які знаходяться на територіях Буської, Красненської та Куткірської місцевих рад, забором підприємством води з річки Гологірка. Йшлося також про стан розслідування кримінальних справ про нанесення тілесних ушкоджень невідомими мешканцям с.Острів та про загибель одного з них на цьому водному об’єкті.
На засідання круглого столу було запрошено голову районної ради Богдана Глову, його заступника Романа Фурду, керівників/представників прокуратури та відділення Національної поліції, голів Буської, Красненської та Куткірської сільських рад, голову громадської ради при РДА Андрія Кузьму, інших представників інститутів громадянського суспільства, учасників АТО, активістів, ЗМІ. Кожен з учасників круглого столу мав можливість висловити свою думку, отримати фахові роз’яснення та відповіді з зазначених питань від представника Радехівської місцевої прокуратури, слідчого Нацполіції, фахівців з земельних питань, юристів.
Як зазначив голова РДА Петро Мороз, необхідно дочекатися судових рішень та домогтися, аби використання водного плеса, землі відбувалося виключно в рамках закону, а кошти за їх використання надходили до бюджету громади.
Богдан Глова розповів присутнім, що районна рада протягом тривалого часу зверталася у природоохоронні інстанції, правоохоронні органи та запевнив, що надалі приділятиме увагу ходу розслідування справ та повідомив, що вже наступної сесії райради це питання буде знову в центрі уваги депутатського корпусу.

.../...


У Буську відбувся навчальний семінар по використанню програмного забезпечення Umuni для моніторингу енергетичних ресурсів у бюджетних установах - admin 19/10/2017 • 10:23

У середу, 18 жовтня, в залі засідань адмінбудинку відбувся навчальний семінар для керівників закладів бюджетної сфери Буського району (охорони здоров’я, освіти та культури та осіб, відповідальних за моніторинг споживання енергетичних ресурсів в закладах).
Розглядалися питання:
- Впровадження системи енергоменеджменту.
- Моніторинг системи енергетичних ресурсів із використання програмного забезпечення Umuni.
Довідково. Згідно меморандуму між Львівської обласною адміністрацією та Держенергоефективності про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ вже проведено навчальний семінар для енергоменеджерів районних адміністрації на тему “Впровадження системи енергоменеджменту”. Подальшим кроком є призначення відповідальних осіб у закладах охорони здоров’я, освіти та культури, а також проведення навчання щодо моніторингу енергетичних ресурсів з допомогою програмного забезпечення Umuni, використання якого профінансовано фондом Східна Європа.

.../...


Керівник району Петро Мороз зустрівся з громадою села Закомар’я Ожидівської сільської ради - admin 19/10/2017 • 10:23

Свою чергову зустріч з мешканцями Буського району провів у середу, 18 жовтня, голова районної державної адміністрації Петро Мороз.
Цього разу очільник району зустрівся з громадою села Закомар’я Ожидівської сільської ради.
Насамперед, голова РДА повідомив присутніх про ціль свого приїзду – почути думки людей, спільно з ними, керівництвом органу місцевого самоврядування напрацювати шляхи вирішення проблемних питань, вказав на фінансові резерви, які дадуть можливості додатково наповнити бюджет сільської ради.
Далі Петро Мороз проаналізував ситуацію з використанням землі жителів Ожидівської сільської ради орендодавцями, розміром плати за паї, розповів, як ефективніше скористатися своїм найбільшим багатством, яке є у людей, – землею.
Також йшлося про утримання населеного пункту в належному санітарному стані, реалізацію у районі Урядової програми «Доступні ліки», залучення громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом.
Серед питань, які найбільше турбують селян:
- відкриття пасажирського маршруту по здійснення перевезень мешканців села;
- ремонт дороги.
Участь у зустрічі з головою РДА взяло 35 жителів села.
Насамкінець очільник району ознайомився з роботою сільської бібліотеки та Народного дому.

.../...


Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує - admin 19/10/2017 • 10:23

ГРАНИЧНІ СТРОКИ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ В ЄДИНОМУ РЕЄСТРІ. Буська ОДПІ нагадує, що відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:
- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;
- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ. Державна фіскальна служба України повідомляє про можливість подання засобами Електронного кабінету платника Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467, для платників податку на прибуток з базовим звітним періодом квартал.
Звертаємо увагу, що відповідно до вимог п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з Декларацією фінансову звітність, яка є невід’ємною частиною Декларації.
Оскільки форма Декларації містить обов’язкові для заповнення позначки щодо наявності поданих до Декларації додатків - форм фінансової звітності, то Декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття.
Граничний термін подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 3 квартал 2017 року – 09.11.2017.
Крім того повідомляємо, що засобами Електронного кабінету платники податків можуть подавати інші форми податкової звітності.

ЯК НАРАХУВАТИ ЄСВ У РАЗІ УКЛАДЕННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ДОГОВОРУ. Якщо працівник підприємства, перебуваючи у трудових відносинах з роботодавцем, одержує дохід у вигляді заробітної плати та виконує роботу (надає послуги) відповідно до цивільно-правового договору, отримуючи винагороду, то до бази нарахування ЄСВ за звітний місяць включаються як заробітна плата (дохід), так і сума винагороди.
При цьому, якщо база нарахування ЄСВ буде меншою за розмір мінімальної зарплати, то єдиний внесок розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки ЄСВ у розмірі 22%.
Якщо працівник отримує дохід у вигляді винагороди за договором цивільно-правового характеру, який не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, ЄСВ нараховується виходячи з розміру 22% на фактично нараховану винагороду за договором цивільно-правового характеру незалежно від її розміру, але з урахуванням максимальної величини бази нарахування.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

.../...


Львівський державний університет безпеки життєдіяльності святкує 70-ту річницю - admin 19/10/2017 • 10:22

У четвер, 19 жовтня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулись урочистості з нагоди 70-ї річниці з дня заснування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Викладачів, випускників та студентів вишу привітав й голова облдержадміністрації Олег Синютка:
«У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності провели свої найкращі студентські роки і знаходили свій професіоналізм, досвід, відвагу випускники з різних куточків України – з Галичини, Донбасу, Криму. Дякую викладацькому складу університету за те, що ви виховуєте мужніх працівників, професійних рятувальників, справжніх українців, які готові нести свій обов’язок та гідно відповідати на будь-які виклики. І у вашій особі хочу подякувати усім рятувальникам, завдяки яким ми, мешканці Львівщини, почуваємо себе у безпеці».
Опісля Олег Синютка нагородив кращих працівників університету грамотами облдержадміністрації та подяками голови облдержадміністрації.

.../...


Молоді дипломати Німеччини відвідали Львівщину - admin 19/10/2017 • 10:22

Сьогодні, 19 жовтня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із молодими дипломатами з Берлінської дипломатичної академії. Молоді дипломати перебувають на Львівщині із ознайомчим візитом.
В межах зустрічі перший заступник подякував гостям за зустріч та привітав із 25-річчям з моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною.
Перший заступник підкреслив важливість запровадження безвізового режиму з країнами Європейського Союзу та закцентував увагу на вагомому внеску Німеччини в підтримці України на цьому шляху.
Крім того, Ростислав Замлинський ознайомив гостей із успіхами Львівщини в економічній галузі, інвестиційним потенціалом регіону та динамікою створення робочих місць.
Німецька делегація, своєю чергою, відзначила високий рівень зустрічі та висловила сподівання на швидке повернення на Львівщину вже з туристичною метою.
Молоді дипломати також мали можливість поставити свої запитання першому заступникові, головним чином про реформи в Україні та проведення антитерористичної операції.
Окремо зупинились на реформуванні української армії та внеску волонтерського руху у питання вирішення конфлікту на Сході.
Не оминули увагою також теми, що цікавлять усіх молодих людей, зокрема футбол та інформаційні технології.

.../...


Львівське лікарське товариство відзначає 150-річчя з дня заснування - admin 19/10/2017 • 10:22

Упродовж, 19-21 жовтня на Львівщині відбуватимуться урочистості з нагоди 150-річчя Львівського лікарського товариства. У межах заходу проведуть Міжнародну наукову конференцію за участі представників українських і польських медичних організацій.
“Під час конференції відбуватимуться наукові доповіді з різних напрямків: травматологія, онкологія, бойова травма, це те, що зараз є актуальним для України. Вважаємо що таким досвідом потрібно ділитись з усіма, тому що не тільки наші воїни воюють, але й інші країни мають миротворчі контингенти, де солдати перебувають у напружених точках. В останній день конференції відбудеться урочисте відкриття пам’ятної дошки у ратуші, це місце, де власне було організоване Львівське лікарське товариство”, - про це повідомив сьогодні під час відкриття конференції в.о. директора ДОЗ ЛОДА Андрій Голдун.
За словами організаторів, окрім конференції відбуватимуться пленарні засідання, а також урочистості у Національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.
“Програма буде насиченою, основна мета – об’єднати професійну діяльність і українських і польських лікарів”, – зазначив Олег Дуда, голова Українського лікарського товариства.
Зокрема сьогодні з нагоди відзначення 150-річчя Львівського лікарського товариства відбулось урочисте покладання квітів до "Монументу розстріляним науковцям у Львові".
Зазначимо, захід організовує Українське лікарське товариство за сприяння департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Довідково:
Товариство галицьких лікарів, створене у 1867 р. відповідно до змін у статуті у 1877 р. виникли секції, найпотужнішою із яких була львівська. А вже у 1900 р. організували Львівське лікарське товариство у складі Товариства галицьких лікарів.
Ці об’єднання функціонували до 1939 р. та безумовним їхнім досягненням за понад 70 років успішної діяльності стало покращення рівня надання медичної допомоги населенню Львова та прилеглих територій, поступове вдосконалення системи охорони здоров’я краю.

.../...


На Львівщині відзначили кращих представників кредитних спілок - admin 19/10/2017 • 10:22

Сьогодні, 19 жовтня, з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок, на Львівщині відзначили кращих представників сфери кредитної кооперації. Захід відбувся у Народному домі міста Стрий в межах II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками кращих представників кредитних спілок.
«Мені дуже приємно, що ту справу, яку започаткував ще Митрополит Андрей Шептицький, який власне був ініціатором створення таких груп взаємодопомоги, чи в майбутньому кредитних спілок, та бачив в цьому такий рушій, який насправді міг зберегти і збудувати Україну, продовжуєте ви. Ви вистояли, тому що ви - єдині та об’єднані. Вас об’єднує одна думка, ви прекрасно розумієте, що ви маєте робити, кожен розуміє свою зону і сферу відповідальності і вас об'єднує ідея сприяти тому, з ким ви поруч працюєте. Ваша праця – є хорошим прикладом, щоб мотивувати інших долучатися до вашого товариства», - зазначив Ростислав Замлинський.
Також перший заступник наголосив на вагомому внеску кредитних спілок у розвиток аграрного сектору економіки.
«Мені дуже приємно, що кредитні спілки є учасником багатьох програм, які реалізовуються обласною державною адміністрацією і в енергозбереженні і в конкурентноспроможній економіці, але найбільше це в галузі аграрного сектору економіки, саме та базова галузь, яка є запорукою розвитку регіонів, малих сіл, окремих територій, а також області в цілому. Адже саме з цих територій починається розвиток країни, де люди на місцях розуміють, як розвинути свій добробут, а також долучитись до розвитку своїх територій. Ви даєте їм інструмент, ви даєте їм механізм, знання, пораду та підтримку, а коли потрібно – підставляєте плече. Наша зброя – це наш успіх і наші знання та приклад праці кожного ми маємо передавати наступним поколінням», - додав Ростислав Замлинський.

.../...


Пропагування здорового способу життя серед молоді - на Львівщині відбувся тематичний тренінг - admin 19/10/2017 • 10:22

17 – 18 жовтня у Загальноцерковному Реабілітаційному Центрі «Назарет» УГКЦ відбувся тренінг «Превентивні методи роботи із молоддю із попередження алко-, нарко-, ігрозалежності та утвердження здорового і безпечного способу життя і культури здоров’я серед молоді» для працівників районних державних адміністрацій Львівської області, які відповідають за формування та реалізацію державної молодіжної політики.
Під час навчання, учасники ознайомились з діяльністю центру, етапами програми реабілітації, мали змогу поспілкуватись з людьми, які перебувають в центрі, в тому числі спільноту для безпритульних «Наша хата».
Навчання щодо профілактики та запобігання прогресу алкоголізму, наркоманії та ігроманії серед дітей та молоді проводили: о. Ігор Козанкевич – директор благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ», Тарас Потурай – керівник програми «Назарет», Олександра Козанкевич – супервізор програми «Назарет» та Ростислав Бейщак – голова ГО «Твій вибір життя», консультант ЗРЦ «Назарет».
Нагадаємо, що організатор заходу - департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ГО «Твій вибір життя», ЗРЦ «Назарет» та БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ».

.../...


На соціальну підтримку учасників АТО – майже 965 тисяч гривень - admin 19/10/2017 • 10:22

Цими днями на соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, що здійснюється в області в межах обласної комплексної програми, виділено 964,4 тис гривень.
За кошти обласного бюджету одноразову адресну допомогу отримають 4 родини загиблих під час проведення антитерористичної операції (по 100 тисяч гривень), 48 демобілізованих воїнів по 3 тисячі гривень кожен, 8 осіб з числа військовослужбовців - інвалідів війни, що брали участь в АТО на реабілітацію - 100,3 тис. грн, а також 128 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні по 2,5 тисячі гривень.
Усього з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані під час Революції Гідності (2014-2017 рр.) на соціальну підтримку зазначених вище родин скеровано 90,4 млн грн, з яких цього року - 13 млн гривень.

.../...


Педагоги та мистецькі діячі Луганщини перейматимуть досвід львівських колег - admin 19/10/2017 • 10:22

Близько 50 вчителів з Луганської області прибули на Львівщину у межах освітнього проекту «Схід і Захід разом».
Серед них – вчителі української мови, математики, інформатики та історії. Педагоги будуть залучені до викладання у закладах загальної середньої освіти Львівської області.
Окрім того, на Львівщину також прибула група із 13 діячів культури із Луганської області.
Упродовж двох тижнів на Львівщині керівники народних домів, бібліотек, а також – хореографи, методисти, музейники, викладачі мистецьких шкіл та музичних коледжі матимуть можливість спілкуватися та працювати у нових мистецьких середовищах.
Нагадаємо, що декілька днів тому делегація педагогів, а також діячів культури Львівської області вирушили на Схід України, де вже приступили до викладання у школах м. Сєвередонецька.

.../...


Львівщина поглиблюватиме економічну співпрацю з Німеччиною - admin 19/10/2017 • 10:22

У четвер, 19 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем.
Очільник області подякував Послу за непохитну позицію Німеччини у підтримці територіальної цілісності і незалежності України.
“Для нас дуже важливо забезпечити виконання Мінських угод і доcягти виведення окупаційних військ із сходу країни, я вдячний за гуманітарну і технічну допомогу Україні”, - зазначив Олег Синютка.
Олег Синютка зосередив увагу делегації на високому економічному та промисловому розвиткуЛьвівщини.
“Минулого року ми відкрили 54 виробничі потужності нових підприємств і створили 12 тис робочих місць. Цього року динаміка показує покращення і практичного щотижня ми відкриваємо 2 підприємства. Дуже приємно, що серед цих компаній є компанії з німецьким капіталом”, – підкреслив керманич області.
У свою чергу Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель наголосив на високому рівні співпраці та висловив сподівання щодо швидкого врегулювання конфлікту на сході України.
Сторони порушили питання щодо розширення економічних відносин між країнами, зокрема залучення інвестицій задля розвитку нових підприємств.
Під час зустрічі Олег Синютка запросив поважного гостя на Міжнародний економічний форум, що відбудеться наприкінці жовтня.

.../...


 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/