Керівництво району продовжує проведення зустрічей з територіальними громадами щодо вивчення проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення. Чергова така зустріч відбулася у НД с.Переволочно

В понеділок, 12 лютого, відбулася зустріч керівника апарату РДА Євгена Кичурчака з мешканцями Переволочнянської сільської ради. Окрім нього, участь у спілкуванні з мешканцями взяли: Переволочненський голова Василь Колещук, головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту РДА Тетяна Дусан, представники орендарів земельних паїв громадян.

Серед питань, які найбільше турбують мешканців Переволочнянської сільської ради: потреба у ремонті дороги, покращення надання послуг з вивезення сміття, використання земельних паїв селян.
Участь у зустрічі взяло 47 жителів.
Нагадаємо, що такого плану зустрічі відбуваються щотижнево, аби безпосередньо на місцях люди мали можливість поспілкуватися з посадовцями РДА, розповісти про свої проблеми, разом з місцевими активістами, керівництвом органу місцевого самоврядування напрацювати шляхи їх вирішення, обговорити найближчі перспективи розвитку територій.