Підбито підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника управління-начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення РДА

В Буській районній державній адміністрації 4 і 5 січня було проведено конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління-начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  (тестування, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда).

Переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади заступника начальника управління - начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації визначено Кошарецьку Наталію Іванівну (загальна кількість балів-26,8) та другого за результатами конкурсу – Лисянську Марію Михайлівну (загальна кількість балів-21,8).