Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі skype-конференції

9 січня голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші посадові особи взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.

Під час наради  розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:

1.      Про попередні підсумки виконання місцевих бюджетів за 2017 рік та заходи виконання бюджетів у 2018 році.

2.      Про ситуацію на ринку праці в межах районів і міст Львівської області.

3.      Про проведення книжкових виставок до знаменних подій в районах Львівської області.

За результатами проведення скайп-наради  головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано  доручення керівникам управлінь, відділів  РДА, районних служб  по  забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.