Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Львівщині стартувала конференція «Україна-Молдова. Інтеграція ринків електроенергії»

Сьогодні, 20 липня, на Львівщині стартувала конференція «Україна-Молдова інтеграція ринків електроенергії. Політичні переговори на високому рівні».

Серед учасників заходу: перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко, заступник Міністра економіки Молдови Віталій Лурцу.

Відтак учасники вже попрацювали у першій сесії, в якій розглянули процес інтеграції до ринку електроенергії України та Молдови. Зокрема питання реформи в галузі електроенергетики, розвиток та стан в Україні та Молдові, українську перспективу щодо створення регіонального ринку з Молдовою та перспективи розвитку Молдови щодо створення регіонального ринку з Україною.

Також упродовж дня порушать питання розробки транскордонного розподілу потужностей на різних кордонах України, впровадження аукціонів у двох зонах України, підхід ANRE (Молдовський аналог НКРЕКП) щодо чесного та прозорого регулювання, що дозволяє забезпечити створення регіонального ринку електроенергії, правила DAM та ринки для транскордонного співробітництва, діяльність EnCS з координації регіональних ринків електроенергії Молдови та України. Окрім цього – технічні аспекти інтеграції.

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА