11 липня 2018 року виповнюється четверта річниця трагедії під Зеленопіллям

Страшний ранок 11 липня 2014 року тепер назавжди вписано кривавими літерами в історію російсько-української війни на Донбасі.

Цього дня, чотири роки тому, о 4.30 ранку російська реактивна артилерія завдала підлого удару по позиціях українських захисників під Зеленопіллям, що у Луганській області.
Сьогодні у сесійній залі районної ради зібралися керівники РДА і райради Петро Мороз і Богдан Глова, їх  заступники, представники громадськості, ЗМІ, аби пригадати цю трагічну дату, вшанувати пам'ять полеглих у цей жахливий день українських захисників.

Серед загиблих під Зеленопіллям є і двоє бущан: молоді люди Володимир Колтун з Полонич і Василь Ковалик з Яблунівки, яких посмертно Указом Президента України Петра Порошенка було нагороджено орденами «За мужність» III ступеня. Їх імена, як і імена тисяч наших захисників, назавжди будуть вписані у героїчний літопис звитяжної боротьби за Українську державу.
Присутні хвилиною мовчання та щирою молитвою вшанували світлу пам'ять усіх загиблих.
Надалі з промовами звернулися до учасників акції голова райдержадміністрації Петро Мороз та заступник голови районної ради, учасник українсько-російської війни на сході Роман Фурда.
Вони нагадали про обставини трагедії під Зеленопіллям, яка по чисельності загиблих українських захисників була найбільшою з часу початку війни, закликали завжди пам’ятати про загиблих і повсякчас вшановувати живих українських героїв.
На завершення усі присутні у залі переглянули документальну тематичну кінострічку та заспівали церковний Гімн України «Боже єдиний, великий…».
Вела захід методист РНД Любов Огороднік.