В РДА обговорили питання реєстрації допоміжних приміщень багатоквартирних будинків та уникнення випадків здійснення подвійної реєстрації на земельній ділянці

У вівторок, 10 липня 2018 р., заступником голови райдержадміністрації Тетяною Сай проведено спільну нараду з державними реєстраторами РДА та Ожидівської сільської ради, працівником сектору містобудування

та архітектури РДА з питань реєстрації допоміжних приміщень багатоквартирних житлових будинків та уникнення випадків здійснення подвійної реєстрації на земельній ділянці.
Наголошено, що допоміжні приміщення не можуть бути ні у власності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ні у власності територіальної громади в особі відповідної місцевої ради.
Єдиним власником допоміжних приміщень на праві спільної сумісної власності є співвласники багатоквартирного будинку, а об’єднання співвласників багатоквартирних будинків здійснює виключно управлінням таким майном.
Також розглянуто питання проведення державної реєстрації права оренди та алгоритм дій державного реєстратора для уникнення подвійної реєстрації такого права.