Заступником голови РДА Тетяною Сай проведено об'їзд соціальних об'єктів Милятинської та Кізлівської сільських рад

Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Сай з робочим візитом відвідала Новомилятинську та Кізлівську сільські ради. Об’єктом уваги посадовця стали об’єкти соціально-культурної сфери: школи, ФАПи, народні доми та бібліотеки.

У закладах освіти кипить робота. Гуртом ремонтують, фарбують, миють, прибирають. ФАПи в очікуванні реформаторських змін. У порівнянні із закладами освіти, вони потребують чималих капіталовкладень.
Народні доми та бібліотеки – найпроблемніші. Є потреба у наповненні матеріально-технічної бази, ремонтних роботах. Але, безсумнівно, бюджетні установи не залишились наодинці із своїми проблемами. Хай поволі, але вони успішно вирішуються. Участь у об’їзді об’єктів соціальної сфери Милятинської та Кізлівської сільских рад разом з заступником голови РДА Тетяною Сай взяли начальник відділу культури і туризму РДА Людмила Ціхоцька та начальник відділу освіти РДА Галина Олійник.