Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Підтримка населення у здійсненні енергоощадних заходів

Інформуємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 року №614 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження» малозабезпечені верстви населення – отримувачі субсидій можуть скористатися Державною програмою з енергоефективності та отримати компенсацію:
- 70% суми кредиту для придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії (крім електричного теплоакумуляційного обігріву та гарячого водопостачання) та відповідного додаткового обладнання, але не більш як 12 000 гривень за одним кредитним договором;
- 70% суми кредиту для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів але не більш як 14 000 гривень за одним кредитним договором.
Реалізацію механізму підтримки населення у здійсненні енергоощадних заходів у Львівській області здійснюють АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк».
Консультацію про порядок отримання компенсації за кредитами, отриманими на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів можна отримати у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України, зателефонувавши в Call-центр за тел.: (044) 296-71-60, 559-24-95, 292-32-57. Також Ви можете отримати консультацію у Буському відділенні АТ «Ощадбанк» за тел. 2-11-66.