ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ – ОСНОВИ ДІЯЛЬНОСТІ

Впровадження передових європейських підходів у стосунках влади та громадян — таке завдання стоїть перед новоствореним Центром надання адміністративних послуг (ЦНАП) Буської районної державної адміністрації, який розпочав роботу 8 січня 2014 року для виконання Закону України «Про адміністративні послуги» .
Серед завдань Центру - організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень (громадян); спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
Центр створений, у першу чергу, для зручностей мешканців району, його діяльність спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання якісних послуг. Відтепер громадянам не потрібно буде звертатись до великої кількості установ і організацій, розташованих у різних куточках міста. У приміщенні ЦНАПу від заявника приймуть заяву (відповідно до затвердженого Переліку послуг, що надаються у Центрі) і після закінчення терміну розгляду заяви визначеного відповідним законодавством заявник зможе отримати результат розгляду (витяг, висновок, призначення допомоги тощо) у цьому ж приміщенні ЦНАПу.
У роботі Центру надання адміністративних послуг беруть участь адміністратори, які консультують заявників з питань надання адміністративних послуг, здійснюють прийом та реєстрацію заяв (документів, що додаються них) , видають результати їх розгляду, а також представники установ та служб району . На даний час у Центрі задіяно сім районних структур, які надаютьадміністративні послуги:
1. Відділ Головного управління Держгеокадастру у Буському районі Львівської області.
2. Відділ державної реєстраціїї Буської районної державної адміністрації.
3. Сектор містобудування та архітектури Буської районної державної адміністрації.
4. Буський Районний сектор Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.
5. Управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації.
6. Управління Держпродспоживслужби в Буському районі Львівської області.
7. Буський районний відділ Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області.
Для створення максимальної зручності обслуговування заявників, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу коло учасників надання адміністративних послуг у Центрі поступово розширюватиметься, буде удосконалюватись його робота та збільшуватись перелік адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, які можна отримати за принципом «єдиного вікна» в одному приміщенні Центру надання адміністративних послуг .
Просимо жителів району звертатись з питань отримання адміністративних послуг до Центру надання адміністративних послуг Буської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 80500 Львівська обл., м.Буськ, вул.Львівська,2 (І поверх, вхід знадвору), тел.(03264) 2-13-72.
Керівник Центру надання адміністративних послуг Буської РДА – Ільків Тетяна Теодозіївна (тел.(03264) 2-13-72), адміністратори Швед Оксана Миколаївна та Медончак Любов Євгенівна (тел.(03264) 2-13-72).