Порядок надання допомог у 2016 році

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з 1 січня 2016 року змінено Порядок надання допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (постанова КМУ від 25.12.2016р. №1181, яка набрала чинності 15.01.2016р.).
Відповідно до зазначених змін з 1 січня 2016 року дані допомоги будуть надаватись виключно з врахуванням матеріального стану родин та будуть призначатися кожні шість місяців.
З січня 2016 року допомога на дітей одиноким матерям буде надаватись у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів у 2016 році буде надаватись у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім”ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Усім жителям району – одержувачам допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення РДА для визначення права на призначення даних допомог у 2016 році з наступними документами:
• довідка про склад сім”ї;
• довідка про розмір земельної ділянки;
• довідка про доходи всіх членів сім”ї за попередні шість місяців.
Звертаємо увагу на те, що для громадян, які звернуться за призначенням даних допомог у період з січня по березень 2016 року , такі допомоги будуть призначатись з 1 січня 2016 року на нових умовах.