Робота відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Робота відділення організації надання адресної  натуральної та

грошової   допомоги

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги проводиться робота по виявленню ОНГ, інвалідів, малозабезпечених громадян, які потребують натуральної допомоги .
Виявлено та проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання 50 одиноких людей, які потребують натуральної допомоги.
50 продуктових наборів було роздано виявленим ОНГ. На суму 4,572грн.Чанизька с.р.(Стовпин),Андріївка с.р. (Острівчик-
Пильний,Петричі) Балучинська с.р.(Русилів).

В продуктовий набір входило: олія, цукор, гречка, рис, печиво, сардина,паштет,мука- на суму 90,20грн. отримало - 44чол ; 96.20грн- 2 чол; 102,70грн -4 чол.
Надано платних послуг: перукарем на суму 407,37грн., взуттьовиком на суму 70,16грн. та пунктом прокату на суму 84,01грн. Загальна сума 561,54 грн.
Перукарем, машиністом з прання білизни, швачкою надано 243 безоплатних послуг.
Зібрано та оформлено первинну документацію , яку здано в бухгалтерію.
09.04. та 21.04.2015р. було організовано виїзд мультидисциплінарної команди у с. Чаниж , Стовпин, Андріївка,Петричі, Острівчик –Пильний, де надавались послуги соціальним працівником та соціальним робітником відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги.