Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Інформаційна довідка

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА про МРГ-2

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ» успішно 11 липня 2011 року стартував у Львівській області із підписання спільної угоди про партнерство між ОР, ОДА та ПРООН. Впродовж серпня 2011р., на конкурсній основі, спільною комісією було відібрано 8 основних районів для участі у Проекті МРГ (Старосамбірський, Самбірський, Сколівський, Турківський, Жовківський, Бродівський, Перемишлянський та Буський). А у лютому 2012р. додаткові 4 райони (Радехівський, Сокальський, Дрогобицький та Золочівський) для участі за напрямом «Відтворення методології МРГ (реплікація)».
У кожному із згаданих 12 районів відібрано 4-5 населених пунктів для впровадження Проекту. Загалом в області відібрано 54 населених пункти, з яких 38 основних та 16 реплікаційних громад (детальніше подано на сайті МРГ - http://www.cba.org.ua/ua/lviv у розділі Партнерство). У 2013 році заплановано відбір громад для участі у компоненті «Підвищення еенргоефективності».
У червні 2012 року Львівська область була обрана для реалізації спеціального пілотування за напрямком «Підвищення енергоефективності». Після цього спільною комісією, до якої входили представники Львівської ОР та ОДА а також керівництво Проекту МРГ у Києві під час скап-конференції обговорили заявки від 10-ох районів, котрі подавались на участь у напрямі «Підвищення енергоефективності». Спільним рішенням комісії було відібрано чотири основних райони: Старосамбірський, Дрогобицький, Жовківський та Сколівський, та два резервних райони: Турківський та Радехівський. Стратегія впровадження компоненти з енергоефективності МРГ-ІІ передбачає наступну діяльність і види підтримки: а) підтримка на умовах співфінансування оновлення/покращення існуючої обласної стратегії (програми) з енергоефективності загалом і з акцентом на сільську місцевість зокрема; б) підтримка на умовах співфінансування розробки проектно-кошторисної документації для важливих інвестицій в енергетичний сектор (відновлювальні джерела енергії), які мають бути передбачені оновленою/покращеною стратегією з енергоефективності; в) підтримка на умовах спів фінансування до 8 мікропроектів у 4-ох районах з використання відновлювальних джерел енергії та застосування інноваційних енергоефективних технології та будуть включені в оновлену програму з енергоефективності; г) підтримка направлена на збір інформації, оцінку результатів, підготовку матеріалів та поширення досвіду.
Розпорядженнями голів ОР та ОДА створена обласна координаційна рада (ОКР) Проекту МРГ-2 у Львівській області, до роботи якої залучено відповідні спеціалісти та працівники профілюючих управлінь та відділів у галузі енергозбереження, охорони здоров’я, освіти, охорони довкілля, міжнародного співробітництва та інші. Діяльність ОКР сприяє ефективному впровадження Проекту в області, мобілізує і стимулює процеси соціально-економічного розвитку на місцевому рівні.
Відповідними розпорядженнями голів райрад та райдержадміністрацій у кожному з районів створено Форуми місцевого розвитку та районні ресурсні центри розвитку громад і призначено районних координаторів, які сприяють впровадженню мікропроектів громад та надають консультації щодо їх розвитку. Контакти РРЦ та їх координаторів подано на сайті МРГ (розділ ФМР).
В усіх 54 сільських/селищних/міських радах проведено семінари у сільрадах, на яких було представлено основну методологію Проекту та необхідні заходи, які повинна зробити місцева громада для початку впровадження Проекту в селі. Рішеннями сесії цих рад відібрано 51 село, 1 смт та 2 міста для участі у Проекті.
Командою проекту спільно із представниками районних ресурсних центрів громад (РРЦГ) проведено «перші та другі діалоги» у даних 54 громадах, на яких за присутності представників 80% домогосподарств із населеного пункту, було створено чи «пересаджено» організації громад (ГО, ОСН, БФ), які стали партнерами Проекту МРГ. Вони реалізуватимуть мікропроекти, що направлені на вирішення пріоритетних соціально-економічних проблем у громаді (напрямки: 1.ФАПи, сільські амбулаторії, дільничні лікарні; 2.Заходи по стандартному енергозбереженню; 3.Утилізація відходів, каналізування та дренаж, відмова від пестицидів тощо; 4.Питна вода, мікро-зрошення).
Командою проекту, спільно із обласними та районними партнерами у РРЦГ було проведено понад 54 навчань для представників організацій громад і влади (управління ОГ, спільне планування, підготовка і впровадження мікропроекту, звітність організацій громад та інш.). Громади, провівши спільне планування у своїх населених пунктах, вибрали пріоритетну проблему, підготовили та подали на затвердження комісії у Києві 38 мікропроектів громад, які затверджені і підписано угоди між Проектом та організаціями громад.
На даний час організації громад ефективно, у партнерстві і за співфінансування районною та місцевими владою та іншими партнерами, впроваджують мікропроекти, які направлені на:
• енергозберігаючі заходи у садочках та школах (31 МП);
• енергозбереження у вуличному освітлені (2 МП);
• реконструкцію закладів охорони здоров’я (3 МП)
• забезпечення водою (2 МП).

За докладнішою інформацією про виконання проекту у Львівській області, будь ласка, звертайтесь: у м. Львів, вул..Винниченка 18, к.428 - Ігор Назар та Ірина Галайко, координатори Львівського обласного ресурсного центру громад Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тел. (050) 386-91-73 або (050) 416-31-29; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактні особи компоненти «Підвищення енергоефективності» від Львівської області Василь Лозинський та Ярослав Грицевич.
Контактна особа компоненти «Відтворення методології» від Львівської області Юрій Грицевич (067) 742-72-82; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Фото та інші документи - http://www.facebook.com/Lvivcbaproject та http://cba.org.ua/ua/lviv